Vyjděte vstříc změnám ve vašem šatníku!

  • Chcete konečně přestat řešit "nemám co na sebe"?
  • Hledáte kompletní návod, ve kterém se konečně dozvíte, co sluší právě vám?
  • Toužíte po jednoduchém šatníku, který bude plný oblečení s ohledem na vás, váš styl, postavu a základní módní pravidla?
  • Toužíte objevit svůj styl, který bude v souladu s vaší povahou, prioritami a denním režimem?
  • Zajímáte se o dopady textilního a módního průmyslu na životní prostředí? Uvědomujete si, že kvalita a kvantita jsou dva rozdílné pojmy?

Naučíte se, že nemusíte mít narvanou skříň,

abyste „měla co na sebe".

Jaký přínos pro vás eBook bude mít?

Sama sebou

Najdete svůj styl a dodáte si sebevědomí. Při nákupu nového oblečení půjdete na jistotu a jen tak se nenecháte ovlivnit reklamou a "must have" poutači.

Tahák pro každou postavu

Tahákem pro každou postavu se rozumí detailně a názorně rozebrané různé typy oblečení pro všechny typy postav. Tahák je doplněný názornými fotografiemi u všech 11 typů postav.

Základy šatníku

S kvalitním základem se dají vytvořit neuvěřitelné kombinace. Postupně si sestavíte šatník podle svých priorit, denních rolí a postavy. Záleží na vás, do jaké míry zohledníte daná módní pravidla.

Cílené ukázání předností

Díky přesným návodům, fotografiím a zaručeným tipům zjistíte, jaké délky, materiály, střihy či barevné provedení sluší právě vaší postavě. Svoji pozornost tak zaměříte na svoje přednosti namísto urputného zakrývání nedostatků.

Zboření módních mýtů

Dozvíte se základní módní pravidla, která jsou léta zažitá a ověřená. Nejedná se o žádné „jepičí“ trendy. Prozradím vám, co ani mnozí stylisty neví. Díky tomuto zjištění doladíte jakýkoli outfit.

Všechna témata

Plavky, spodní prádlo, oblečení na doma a na sport – dozvíte se ucelené informace i k oblečení, na které se často pozapomíná. Mým cílem je, ať se cítíte příjemně v jakékoli situaci a v čemkoli, co si oblečete.

Objevíte základní principy úspěšného oblékání, sestavíte si šatník, který budete s láskou nosit.

Představte si okamžik, kdy hrdě stojíte před svojí skříní a víte, že všechny kousky v ní vás vystihují a vyloženě vám padnou.

Neřešíte, že „nemáte co na sebe“. Ale spíše se zamýšlíte, jakému oblíbenému kousku dáte zrovna nyní přednost.

Díky slušivému oblečení vám vzrostlo sebevědomí a cítíte se mnohem více milovaná a sebejistá. Víte, jak ušetřit svůj čas a peníze při koupi nového oblečení.

Jedinečné bonusy

K eBooku dostanete 2 bonusy jako dárek.

Díky těmto bonusům najdete přesné postupy, jak z teorie přejít do praxe.

BONUS #1 Pracovní sešit

Pracovní sešit vás bude postupně provázet eBookem ve všech kapitolách a vy krok za krokem odhalíte úspěch outfitu, který bude slušet právě vám.

Začnete hned tím nejdůležitějším – zjistíte přesný návod, jak objevit svůj vlastní styl oblékání a to skrz promyšlené kroky vedoucí k poznání sama sebe.

BONUS #2 Nákupní seznam

Vy budete nosit to, co máte v šatníku. Svůj nákupní seznam si vytvoříte propojením doporučení pro svoji postavu a tipy na základy šatníku. Důležité je si uvědomit, že svůj šatník si sestavujete podle sebe a svých potřeb – a to je samozřejmě v Nákupním seznamu zohledněné.

Nákupní seznam je psán formou check-listu, takže si v něm jednoduše zaškrtáváte.

Se svým Nákupním seznamem poté půjdete na jistotu. Již neuděláte zbytečný nákup oblečení, které by se bez užitku válelo na dně skříně.

Kolik eBook stojí?

Cena eBooku

490 Kč

  • Spolu s eBookem (o 110 stranách a s více než 200 názornými fotografiemi, z toho je více než 130 prakticky zaměřených) získáváte jako dárek dva bonusy.
  • E-book vč. bonusů je v elektronické podobě - formát PDF.
  • V ceně jsou také moje zkušenosti z praxe s klientkami (hledání jejich stylu, třídění šatníku, pomoc v určování životních priorit a neúnavné vysvětlování základních principů v oblasti módy a stylingu), a dále získané vědomosti z různých kurzů a mnohých materiálů.
  • Ucelenou inspiraci najdete na jednom místě - v jednom jediném eBooku.
  • Věřím, že jakmile si uvědomíte, co vám sluší, vzroste vám sebevědomí.

Naučte se nosit svůj šatník!

Pro srovnání:

- jedny špatně koupené méně kvalitní džíny, které se vám válí bez většího využití ve skříni, stojí mnohem více než záměrná investice do budoucích promyšlených nákupů, které vás dovedou k vysněné skladbě šatníku.

- ztracený čas, který jste promarnila při zkoušení nevhodného oblečení v kabince či nesmyslným běháním po různých obchodech, vám nikdo nevrátí a má nevyčíslitelnou hodnotu.

Reference

Byla jsem zmatená módními pravidly a řešení trendů byl pro mě stres. Tak moc jsem nechtěla, aby ze mě někdo udělal někoho, kdo nejsem. Díky Helen a jejímu eBooku jsem našla cestu jak pojmout módu a oblékání přesně podle svého. Úžasně ucelená pravidla oblékání, která Vám budou lichotit a na co si máte dát pozor. Ispirujte se jimi a i pytel od brambor Vám bude slušet. :) Helen nediktuje jako módní řetězce a návrháři, Helen pomáhá najít vlastní cestu oblékání tak, aby to byla radost a hlavně, aby nám to fakt slušelo a to bez přešlapů. Jsem šťastná, že teď už díky jejímu eBooku vím, že není nutný slepě nakupovat módní trendy a že i oblékání může být radost, protože to může být přesně podle vás.
Kateřina KloidováMasáže od Kate, fb @masazeodkate
E-book je svěží a elegantní. Úplně mě překvapilo, jak je obsáhlý. Je plný praktických rad, ukázek i návodů.
Marcela Váňováwww.marcelavanova.cz
Tvůj eBook s názvem „SAMA SOBĚ STYLISTKOU“ mě velmi zaujal. Našla jsem v něm spousty tipů a názorných příkladů pro realizaci ve svém šatníků. Jelikož ráda tancuji a pohybuji se často ve společnosti, těším se, až vyladím svůj outfit podle Tvých rad a zkušeností. Velmi se mi líbil tahák pro každou postavu, s kterým má člověk hnedka jednodušší výběr. eBook je přehledný a dobře se v něm orientuje. Ráda jej doporučuji dalším lidem k přečtení. Vždyť přeci „ŠATY DĚLAJ ČLOVĚKA“:-).
Gabriela GebertováCesta ke zdraví, www.gabrielagebertova.cz
Tento eBook mne zaujal už na první pohled svou titulní stránkou, kterou ještě umocnil název SAMA SOBĚ stylistkou. Svůj chaotický šatník se mi podařilo usměrnit díky metodě KonMari a díky Helenině eBooku jej teď budu moci dovést k dokonalosti. Některé informace pro mne byly nové a převratné - tělové silonky, že neexistuje - jiné jsem si potvrdila. Velké plus vidím ve skvěle připravených bonusech ke knize. Díky nim se opravdu každá žena může stát sama sobě stylistkou. Vřele tento návod na jednoduchý a osobitý šatník doporučuji všem ženám, které už nechtějí vzdychat před svou přeplněnou skříní, že nemají co na sebe.
Marie Horákovámaminka na mateřské dovolené
Očekávala jsem další ebook z řady jak se oblékat dle svého stylu, který bude plný obecných doporučení. Opak je však pravdou. Ebook je plný konkrétních doporučení ke každé postavě, spousta obrázků a návodů, jak si šatník utřídit. Ebook bych doporučila všem, kteří nad svým šatníkem jakýmkoliv způsobem pochybují.
Jana Rušidi
"Ztratily jste se ve světě módy? Chtěly byste se oblékat do toho, co se zrovna nosí, ale když si něco módního zkoušíte, nesedí vám to? Máte krásnou ženskou postavu, ale stále nevíte, jak ji hezky obléknout? Pak potřebujete Helenu a její rady. Skvělé věci jsou totiž vždycky jednoduché. Přesně to pro Vás Helena připravila. Jednoduché a osvobozující rady, jak si vyladit zevnějšek tak, abyste se cítila krásná, v pohodě a svá. Můžete s ní zcela nově překombinovat již stávající šatník nebo se naučíte, jak nakoupit něco nového. A hlavně se oblečení naučíte nosit tak, abyste si v něm připadala okouzlující. Oceňuji rady jak pro kombinace do kanceláře, pro volný čas i na sport, ve všech oblastech se denně pohybuji a jsem ráda, když mi to sluší. Díky Heleno!
Klaudiawww.coffeebreakyoga.cz
E-book Sama sobě stylistkou je zpracován srozumitelně pro každý typ ženy, doprovázený výstižnými fotografiemi. Autorka Helena nás zajímavým a poutavým způsobem provede základními módními zákonitostmi a doporučí nám, co je pro každou z nás optimální a čemu je vhodnější se raději vyhnout. Výrazným benefitem jsou její rady, které nám ušetří nejen finance při pořizování nového outfitu, ale i její postoj k ochraně životního prostředí. Oceňuji Heleniny nabyté znalosti a profesní zkušenosti, které úspěšně aplikuje v praxi. E-book Sama sobě stylistkou mě nadchl.
Dagmara a Dagmar Marieta JaglovyZrcadla generace, www.zrcadlagenerace.cz
Nepovažuji se žádného odborníka přes módu, ale zároveň je pro mě důležité, abych se v tom, co mám na sobě cítila dobře. Oblékám se tedy spíše podle svého dobrého pocitu než aktuálních rad v magazínech. Příjemně mě překvapilo, že e-book je zaměřený na tzv."pomalou módu" a to velmi ladí s mým přístupem k oblékání i životu. E-book je plný rad a tipů, jak snížit počet oblečení ve skříni na pár oblíbených, pasujících a vzájemně kombinovatelných kousků. Prostě ideální přístup pro minimalistu, jako jsem já. Tipy jsou velmi konkrétní a některé parádně jednoduché a zároveň efektivní. Po přečtení e-booku jsem hned přepočítala kolik kousků oblečení mi visí ve skříni a rozhodla jsem se, že pomocí rad z e-booku a pracovního sešitu to stáhnu minimálně na polovinu - pro začátek :-). Už teď se moc těším na výsledek.
Martina Matějkováarchitektka, www.martinamatejkova.com
Pokud cítíte, že si potřebujete utřídit život anebo jen udělat velkou změnu, doporučuji si přečíst právě tento ebook. Protože se odjakživa říká, že změna přichází právě se změnou šatníku. Jenže kdo by chodil věčně po obchodech a utrácel peníze, že? Právě tohle je jedinečnost díla Sama sobě stylistkou. Autorka vám skvěle poradí a to i bez toho, abyste hodiny museli trávit v nákupních centrech. Protože ty nejlepší možné outfity už dávno můžou ležet ve vaší skříni. Stačí pár rad o tom, jak který kus oblečení zkombinovat a budete vypadat skvěle i ve starším oblečení. Úplně nejlepší je, že už nemusíte hledat na internetu, jaké oblečení se hodí na vaši postavu. Vše máte na jednom místě, krásně a hlavně přehledně sepsané. Přitom vám autorka nedá strohé rady, které najdete skoro všude. Naopak vám dodá sebevědomí tím, že záleží právě na tom, jak se ve svém oblečení cítíte. Za úplný vrchol díla považuji úžasné fotky, které doplní celý vzhled. Z tohoto ebooku jsem prostě nadšená! Teď už vím, že nemusím každé ráno jen slepě koukat do skříně se slovy: „Nemám, co na sebe,“ a potom jít na dlouhé hodiny nakupovat. Tento ebook vám jednoduše ušetří peníze i čas. Už se těším, jakou kombinaci oblečení zvolím zítra!
Monika Kožušníkováfb stránka: Prostě svá, www.monika-kozusnikova.cz
Moc pěkný ebook, hezky srozumitelně vysvětlený a doplněný i o pěkné a názorné fotky. Opravdu praktické tipy, základní univerzální pravidla a k tomu jednoduše vysvětlené. Četlo se to dobře, příjemný styl psaní oživený vtipnými pasážemi. Moc pěkný závěr s přesahem, že to není jen o hadrech, ale jak vše se vším souvisí. K tomu i další bonusy navíc, takže super. Opravdu dobrá pomoc jak si vytvořit svůj styl s ohledem na postavu i vlastní jedinečnost.
Naďa Tumpachovácestovatelka, www.nadatumpachova.cz
Být sama sobě stylistkou se snažím celý svůj život a po přečtení tohoto e-booku to bude mnohem jednodušší. Už jen rozklíčování mé typologie mi přineslo řadu AHA momentů a k tomu ještě názorné fotografie, výstižně shrnuté taháky, pracovní sešit a výsledný nákupní seznam. Uvědomila jsem si, že je příjemnější díky správně zvolenému oblečení vyzvedávat přednosti a nezabývat se skrýváním slabin. Začala jsem si víc všímat svých pocitů v jednotlivých kusech oblečení a po revizi mého šatníku a s nákupním seznamem v ruce věřím, že svým outfitem už nešlápnu vedle. Tento e-book ráda doporučím každé ženě, která nejen, že chce být krásná, ale chce se tak i cítit.:-D
Vlastimila Soukupováwww.vkoupelne.cz
Heli, ďakujem za perfektný e-book, prišiel mi do cesty v pravú chvíľu !!! V poslednom období som schudla 20 kg a snažím sa nejako usporiadať a obmeniť šatník, nevedela som však ako na to. Už som aj rozmýšľala nad návštevou nejakej stylistky, no s tvojim e-bookom v pohode zvládam "nachádzať samu seba" 😉 Bonus - pracovný zošit a použiť šatku, fotoaparát a skúšať je tip na jednotku 👍 Zistila som, že mi pristanú a sedia veci a strihy, o ktorých som si myslela že nie sú pre mňa vhodné. Mnohé módne zákonitosti som poznala, no takto všetko spolu spracované je úžasná pomôcka. Ešte raz veľká vďaka
Zuzana Miksová www.harmoniavtele.sk
Někdy stojím před skříní a říkám si, že nemám, co na sebe. Hledala jsem řešení a našla tento e-book. Přelouskala jsem jej a dozvěděla se zajímavé informace. Co mě ale úplně nadchlo, byl pracovní sešit k tomuto e-booku. Vyzval mě k akci, ať opravdu zvednu zadek a jdu něco dělat. Pomocí něj se postupnými kroky můj šatník promění k obrazu mému 🙂. Doporučuji zapojit tento sešit společně se čtením e-booku, jak k tomu navádí autorka. Jsou to totiž části jednoho dortu a nákupní seznam je malá třešinka na něm 🙂 .
Zuzana Janešíkováwww.zivotemsdetmi.cz

Možná máte pár otázek...

Co když zjistím, že eBook není to pravé pro mě?

Velmi mi záleží, abyste byla spokojená a v eBooku objevila návod, jak být sama sobě stylistkou.

Pokud ale po přečtení zjistíte, že i přesto eBook není to, co jste očekávala, můžete využít 30denní garanci vrácení peněz. Vrátím vám peníze zpět v plné výši a bez jakýchkoli otázek.

Obávám se, že na fotografiích (s doporučenými střihy) budou vyobrazené kousky, které se nedají běžně sehnat.

Jsem zastánkyní jednoduchého a lehce kombinovatelného šatníku. Uvedené oblečení je běžně k dostání ve většině obchodů, u lokálních návrhářů či v secondhandech. Nejedná se tedy o prchlavé módní výstřelky, které se nedají sehnat.

Informace si můžu najít sama na internetu a ještě k tomu zdarma.

Ano, většina informací se dá na internetu najít. Samozřejmě se můžete pustit do hledání a zkoumání desítek článků, sledování různých stylistů, škol stylingu a blogerů. Anebo si můžete ušetřit čas a námahu a vše mít na jednom místě – a ještě k tomu v ucelené a přehledné podobě, doplněné fotografiemi, ozkoušenými tipy a mými zkušenostmi. Ušetřený čas můžete věnovat sama sobě.

Bojím se, zda skutečně zvládnu sestavit si šatník podle eBooku.

Spolu s eBookem obdržíte také dva bonusy. Tyto bonusy vás krok za krokem provedou cestou k sestavení vlastního šatníku podle svých priorit. Druhý bonus je navíc přehledný nákupní seznam, se kterým pracujete jako s check-listem – stačí zaškrtávat, co do vaší skládačky nejlépe pasuje.

Navíc mě můžete kdykoli kontaktovat na hela@helenap.cz

Móda mi moc neříká, nejraději nosím džíny. Najdu i tak nějakou inspiraci?

Každá jsme jiná a každá jsme originální. Jedné sluší šaty a jiná se cítí příjemně v kalhotách. Toto je jedna z hlavních myšlenek eBooku. Není cílem, abyste nosila všechno, co se v eBooku dočtete – důležité je, abyste našla sama sebe, uvědomila si své přednosti a podle toho volila střih a materiál. Navíc informace z oblasti módy a stylingu se hodí vědět bez ohledu na to, co raději nosíte.

Buďte sama sobě stylistkou!

Vyjděte vstříc změnám v šatníku!

Klikněte na tlačítko „Koupit eBook“ a na následující stránce pečlivě vyplňte své údaje v objednávce. Následně vám dorazí email s platebními údaji. E-book obdržíte poté, co mi dorazí vaše platba.

Pokud se chcete na cokoli zeptat, obraťte se na mě (hela@helenap.cz). Jsem tu pro vás!
Helena Procházková