KRÁLOVNA SVÉHO ŠATNÍKU

Kurz s přesahem propojuje šatník, mindset a lepší verzi sebe sama.

Jsi připravena na změnu v šatníku, životě a přístupu sama k sobě?

Pak je tento kurz pro tebe!!!

Co ti kurz přinese?

- nalezení a ukotvení stylu

- principy kombinování

- jak na přednosti

- krok za krokem třídění šatníku

 

A dál...

Spolu propojíme tvůj šatník, mindset a tvé životní směrování! Vše dáme do souladu.

Podpoř svůj záměr oblečením! 

Vše o kurzu

Cíl - vysněný šatník

Kurz je vyloženě praktický. Vše směřuje k jednomu cíli - sestavení si šatníku, který budeš s láskou nosit.

3 sekce a bonusy

Kurz je rozdělený do 3 sekcí - nalezení vlastního stylu, základní zákonitosti (vč. doporučené kombinování, doporučená módní pravidla, oblékání s ohledem na tvar postavy), třídění šatníku a sestavení si nákupního seznamu.

Pracovní listy

Každá sekce je doplněna o názorné pracovní listy. Dále jsou přiloženy rejstříky pojmů a dva seznamy (pro nákup a lichotící střihy).

Předtočená videa

Předtočená videa doplňují pracovní listy. Vše je důkladně vysvětleno a popsáno. Videa jsou v celkové délce 3,5 hodiny.

Odpovědi na dotazy, rozhovory

Každý týden probíhá live vysílání s odpověďmi na dotazy. K tomu je měsíčně naplánovaný rozhovor s inspirující ženou.

Délka

Kurz je vedený formou členství na 3 měsíce. Poté se můžeš rozhodnout, zda chceš pokračovat.

Dárek - Hlasovka pro tebe

Hlasový záznam na cca 6 minut (podpora ženství, navedení na přednosti).

Dárek - 30 min 121

Konzultace o délce 30 minut kdykoli v průběhu kurzu -individuální pomoc.

Kolik kurz stojí?

Cena kurzu je

7 500 Kč

(uvedená cena platí do 23.10.2021)

 

Zvažuješ?

- z praxe od mých klientek vím, že investice v nepadnoucím a nevyužitém oblečení je mnohem větší než cena kurzu Královna svého šatníku.

- ztracený čas, který jsi promarnila při zkoušení nevhodného oblečení v kabince či nesmyslným běháním po různých obchodech, ti nikdo nevrátí a má nevyčíslitelnou hodnotu.

Reference

Helenko, Dekuji moc, jsi poklad nejvetsi ❤️❤️❤️ investice do tvého kurzu byla ta nejlepší volba. Sice jsem si myslela, kolik už toho o módě nevim, ale přesně to, co jsem se v kurzu naučila, mi chybělo, abych ten svůj krásný šatník mohla začít nosit a věděla jak na to. Dekuji mockrát ♥️♥️♥️
Michaela Vránková
Heli, ještě jednou moc děkuji, že jsi mě nakopla víc přemýšlet o tom co si oblíkám🙏🏻 protože teď už vím, že i s těma kilčama navíc se můžu cítit dobře a sebevědomě ❤️
Terezie K.
Milé královny, jelikož mi také brzy skončí členství mezi Vámi, ráda bych se s Vámi podělila o spolupráci s Helenkou 😊. Byla u mě třídit šatník osobně a byl to fičák 🤪. Hodně oblečení, šlo pryč - nelichotící, unavené a z nepříjemného materiálu. Ulevilo se mi i mé skříni. O takovém vytřídění šatníku jsem snila dlouhou dobu a nevěděla jsem jak na to. I manžel si všiml změny a kladně to komentoval 🥰. Nyní využívám síly šatů a nosím je všude tam, kam můžu. Pořídila jsem si pár nových kousků a jsem z nich nadšená, soustředila jsem se i na materiál. Přikládám pár foteček 😊. Moc děkuji Helena Procházková za rady a tipy a hlavně za fičak v šatníku, který mi vůbec nevadil. Je úžasné co děláš a každá žena by si tvým kurzíkem zasloužila projít, aby si sebe více vážila, zdůraznila své přednosti a získala nadhled nad svou skříni. Dalo mi to víc než jen urovnanou kombinovatelnou skříň s oblečením! 🤩🤩🥰 P.S. největší problém... vyfotit se 🤣.
Marcela M. L.
Někomu může připadat oblečení nudné, ale já ho pro svou jednoduchost miluji 😍 A moc děkuji Helena Procházková za úžasné obohacení nejen v oblasti co nosit, ale jak vnímat vše s přesahem 😍 Toto je jeden z nejdokonalejších kurzů a jsem vděčná, že jsem tu byla❤ miluji jednoduchost a komplexnost❤ a tohle se ti Heli faaaakt povedlo 😍 Gratuluji ❤ Krásné dny milé královny 😍
Lenka Chlebníčková

2x foto před a poté po kurzu

Buď královnou svého šatníku!

Vyjdi vstříc změnám v šatníku!

Klikněte na tlačítko „Koupit kurz“ a na následující stránce pečlivě vyplňte své údaje v objednávce. Následně vám dorazí email s platebními údaji. Povolení vstupu do kurzu proběhne, jakmile mi dorazí vaše platba.

Pokud se chcete na cokoli zeptat, obraťte se na mě nejlépe přes messenger (popř. na email: hela@helenap.cz). Jsem tu pro vás!
Helena Procházková