KRÁLOVNA SVÉHO ŠATNÍKU

Vše, co jsi chtěla vědět o oblékání, na jednom místě.

Chceš být úspěšnou ženou?

- ZAČNI SE JINAK OBLÉKAT.

Chceš se konečně naučit oblékat a vnímat jinak vlastní sebehodnotu?

Chceš osobnostně a byznysově vyrůst?

Pak je tento kurz pro tebe!!!

Spolu propojíme tvůj šatník, mindset a tvé životní směrování! 

Nauč se oblékat svoji postavu s ohledem na přednosti, vyznej se v barvách, lehce kombinuj a nakupuj sebejistě a kvalitně.

NÁPLŇ

Vše v jednom kurzu

KOMPLETNÍ KURZ

Kurz nejen obsahuje všechna témata kolem stylingu, ale hlavně je obohacený o odpovědi na otázky a bonusy.

témata

kombinování, základy šatníku, barvy, lichotící střihy podporující přednosti, materiály, styl a mnohem více

předtočená videa

Videa jsou velmi názorná, praktická a lehce pochopitelná - doplňují se s pracovními listy.

pracovní listy

Doprovází všechny sekce a bonusy.

odpovědi na dotazy

Každý týden je vedený společný zoom s odpověďmi na dotazy.

délka

časově neomezeno

dárek - Hlasovka pro tebe

Jedná se o hlasový záznam, který ti pošlu na míru s ohledem na tvé přednosti. Cíleně tě podpořím ve vnímání vlastní sebehodnoty.

bonus - Mindset

Týdně vedu v kurzu mindset - sdílím osobní zkušenosti ze svého života a vlastní postřehy na různé oblasti - byznys, partnertví,...

Kolik kurz stojí?

Cena kurzu je

9 500 Kč

Z praxe od mých klientek vím, že investice v nepadnoucím a nevyužitém oblečení je dost vysoká na to, abys už konečně věděla, co si kupovat. 

Ztracený čas, který jsi promarnila při zkoušení nevhodného oblečení v kabince či nesmyslným běháním po různých obchodech, ti nikdo nevrátí a má nevyčíslitelnou hodnotu.

Témata

Nalezení vlastního stylu

Vytřídění šatníku krok za krokem

Jak na své přednosti, lichotící střihy všech typů oblečení

Kombinování a základy šatníku

Barvy a vše kolem nich

Materiály

Bonusy

boty, plavky, punčochové kalhoty, ...

Další témata

Kurz se stále rozšiřuje o další a další témata. V plánu je nyní pánský šatník, sezónní inspirace,...

Reference

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Královna svého šatníku má obrovský přesah. Nejen že jsem se v kurzu naučila jak se oblékat tak, abych vyzdvihla své přednosti, jak kombinovat a čemu se určitě vyhnout. Helenka mi dala i jiný pohled na sebe samotnou a za to jsem neskutečně vděčná 🙏 A pondělní mindsety? To je prostě pecka největší, vždy dokážou perfektně nakopnout do nového týdne. ❤️ Děkuji Heli ❤️
Monika Horáková
Helenko, děkuji moc, jsi poklad největší. ❤️❤️❤️ Investice do tvého kurzu byla ta nejlepší volba. Sice jsem si myslela, kolik už toho o módě nevím, ale přesně to, co jsem se v kurzu naučila, mi chybělo, abych ten svůj krásný šatník mohla začít nosit a věděla jak na to. Děkuji mockrát ♥️♥️♥️
Michaela Vránková
Milé královny, jelikož mi také brzy skončí členství mezi Vámi, ráda bych se s Vámi podělila o spolupráci s Helenkou 😊. Byla u mě třídit šatník osobně a byl to fičák 🤪. Hodně oblečení, šlo pryč - nelichotící, unavené a z nepříjemného materiálu. Ulevilo se mi i mé skříni. O takovém vytřídění šatníku jsem snila dlouhou dobu a nevěděla jsem jak na to. I manžel si všiml změny a kladně to komentoval 🥰. Nyní využívám síly šatů a nosím je všude tam, kam můžu. Pořídila jsem si pár nových kousků a jsem z nich nadšená, soustředila jsem se i na materiál. Přikládám pár foteček 😊. Moc děkuji Helena Procházková za rady a tipy a hlavně za fičak v šatníku, který mi vůbec nevadil. Je úžasné co děláš a každá žena by si tvým kurzíkem zasloužila projít, aby si sebe více vážila, zdůraznila své přednosti a získala nadhled nad svou skříni. Dalo mi to víc než jen urovnanou kombinovatelnou skříň s oblečením! 🤩🤩🥰 P.S. největší problém... vyfotit se 🤣.
Marcela M. L.
Někomu může připadat oblečení nudné, ale já ho pro svou jednoduchost miluji 😍 A moc děkuji Helena Procházková za úžasné obohacení nejen v oblasti co nosit, ale jak vnímat vše s přesahem 😍 Toto je jeden z nejdokonalejších kurzů a jsem vděčná, že jsem tu byla❤ miluji jednoduchost a komplexnost❤ a tohle se ti Heli faaaakt povedlo 😍 Gratuluji ❤ Krásné dny milé královny 😍
Lenka Chlebníčková

2x foto před a poté po kurzu

Lenka se mi svěřila, že díky kurzu šla z vel. 46 na vel. 42!

Buď královnou svého šatníku!

Vyjdi vstříc změnám v šatníku!

Klikni na tlačítko „Jdu do kurzu“ a na následující stránce pečlivě vyplň své údaje v objednávce. Následně Ti dorazí email s platebními údaji. Povolení vstupu do kurzu proběhne, jakmile mi dorazí od tebe platba.

Pokud se chcete na cokoli zeptat, obraťte se na mě nejlépe přes messenger (popř. na email: hela@helenap.cz). Jsem tu pro vás!
Helena Procházková