INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM 1:1

OSOBNÍ STYLING

3+1 online konzultace.
Nastavte svůj šatník na úspěch.

INDIVIDUÁLNÍ PROGRAM 1:1

OSOBNÍ STYLING

3+1 online konzultace.
Nastavte svůj šatník na úspěch.

Online spolupráce, která ti změní pohled na tebe a tvůj šatník

Úspěch začíná v šatníku a šaty opravdu dělaj člověka.

Když se podíváš do své skříně,
můžeš říct, že by se tak oblékla nejlepší verze tebe samé?

po naší individuální spolupráci budeš vnímat velkou jistotu v oblékání!

reference na online program

helena rašnerová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

JANA DVOŘÁKOVÁ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ľubica lukáčová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak individuální
program 1:1 probíhá?

 • Nejprve spolu absolvujeme vstupní online konzultaci zdarma, během které se vzájemně poznáme. Ujasníme si, co právě teď potřebuješ.
 • Pošleš mi fotografie svého oblečení, cca. 30 nejčastějších outfitů, svou postavu a pleť, abych mohla určit tvůj barevný styl a lichotící střihy.
 • Během spolupráce pro tebe budu k dispozici každý všední den.
 • Celkově se spolu potkáme třikrát na 2,5hodinové online konzultaci a jednou na dodatečné konzultaci.
 • Postupně projdeme všechny oblasti mé 7krokové metody sebevědomého stylingu, aby ses v nich dobře zorientovala.
  Postupně se zaměříme na témata: tvůj jedinečný a osobitý styl, kombinování jednotlivých kousků, základy jedinečného šatníku s ohledem na tvou postavu, barvy a barevná typologie, materiály, lichotící střihy, mindset, psychologie a energie oblečení.
 • Zaměříme se také na tvou sebeprezentaci, byznysové a osobní nastavení v tématice oblékání.
 • Naučím tě vytvářet si nákupní seznamy tak, aby byl tvůj šatník kompletní a vše dohromady dobře fungovalo.

Co všechno v rámci individuálního online programu získáš?

3+1 x 2,5hodinová konzultace

Projdeme spolu 3 intenzivní konzultace a poté následnou 1 dodatečnou.

Moodboard s outfity na míru

Během spolupráce ti pro lepší představu o vlastním stylu a kombinování vytvořím moodboard na míru.

+ další bonusy

 • Basic pro VIP s pracovními listy
  Bonusová členská sekce, kde ti vysvětlím potřebné základy. Dozvíš se vše o materiálech, kombinování jednotlivých kousků i barev. Díky této „přípravce“ pak bude naše další spolupráce rychlejší a efektivnější. Součástí jsou videa a pracovní listy.
 • Online program Styl ambiciózních žen
  Jediný komplexní online program, který potřebuješ pro svou sebehodnotu, šatník a úspěch. I ty můžeš mít šatník, který tě přeladí na vyšší vibrace!
 • Kniha Co si dnes vezmu na sebe od Ines de la Fressange
  Tato příručka, autorky veleúspěšné knihy Se šarmem Pařížanky, obsahuje tipy na nový stylový vzhled pro jakoukoliv situaci. Se základními kousky v šatníku a touto knihou v ruce si už nikdy neřeknete: „Nemám co na sebe."
 • následná online podpora
  Domluvíme si 2,5h. online konzultaci „poté“, během které se můžeš doptat na všechno, co potřebuješ. V kontaktu už ale můžeme zůstat napořád. Kdykoli se mnou budeš potřebovat cokoli probrat, můžeš se na mě obrátit - pošli mi fotky, odkazy či si domluvme call.

Seznam se s Martinou

"Zjistila jsem, že mám ve skříni jeden solitér vedle druhého. Z toho pramenila taky věta "nemám co na sebe"... "
Martina MatějkováREAL MEN FASHION, www.3-m.cz

Pamatuji si, co jsem říkala během našeho prvního hovoru: "Já otevřu skříň a nevím, co to je za oblečení. Čí to je? Moje? 🙁 Jako svobodná, bezdětná jsem se uměla oblékat, ale teď už ke mně toto oblečení nejde. Nevím, čím ho nahradit .Nevím,co by mi teď slušelo, změnil se můj vkus, můj život a už nemůžu nosit to, co dřív. Už se mi to nelíbí. Chci to mít jednodušší. "
 
Helenka mě naučila, jak seskládat šatník nadčasově. Zjistila jsem, že mám ve skříni jeden solitér vedle druhého. Z toho pramenila taky věta "nemám co na sebe"... Ona to byla pravda, protože bych musela být Houdini, abych to k sobě sladila.
 
Neměla jsem k sobě vzájemně ladící kousky. K této sukni šlo jen toto tílko, k těmto kalhotám jen toto tričko. Past vedle pasti.

Helenka mi vysvětlila, co jsou energeticky náročné barvy a naopak jsme našly ty mé. Já je vlastně vždy nosila, ale teď je nosím vědomě. A pokud váhám, vím, že když si koupím něco v mé barvě, tak nikdy neudělám chybu. Vím, jak ze sebe neudělat tlustého trpaslíka. Vím, co mi lichotí a proč. Vím, co na sebe nesmím vzít a proč. Už je mi jasné, proč jsem se v některých věcech nikdy necítila dobře. Osobní konzultace měly pro mě obrovský přesah.

Nakupování se pro mě stalo posvátnou činností a přestalo být impulsivní. Slevy mě nechávají ledově chladnou. Naopak mi Helenka doporučila několik českých značek, kterým jsem teď věrná, a ke všemu mám dobrý pocit z podpory tuzemské tvorby.
 
Vím, co si vzít na formální příležitost, na procházku městem i co (ne)nosit na doma. Vím, jaké oblečení jaké zprávy vysílá. A hlavně jak vše kombinovat, abych toho nemusela mít příliš. Za mě kompletní otevření očí. Nikdy bych neřekla, co vše to zasáhne. Ve výsledku jsou tím ovlivněny všechny sféry života. Lidé vás vnímají jinak. Vy se vnímáte jinak. Podle toho jinak jednáte. Neztrácíte čas neustálým přemýšlením, co na sebe. Už si neubližujete nošením nepadnoucího oblečení. A o to nové kvalitní se s láskou staráte.
 
Po celou dobu spolupráce jsem se cítila jako Královna. Helenčiny neskutečné vědomosti, její péči, upřímnost a srdečnost by si opravdu měla dopřát každá žena.

Online program 1:1
OSOBNÍ STYLING

NASTAVTE SVŮJ ŠATNÍK NA ÚSPĚCH

 • Vstupní online konzultace
 • 3 x 2,5 hodin online konzultací
 • Podklady a skripta
 • Moodboard s 25 outfity
 • BONUS 1: Basic pro VIP s pracovními listy a videii
  V hodnotě 5000 Kč.
 • BONUS 2: Online program Styl ambiciózních žen
  V hodnotě 5500 Kč
 • Kniha Co si dnes vezmu na sebe
 • Dodatečná online konzultace
  V celkové délce 2,5 h. V hodnotě 7500 Kč.
 • Online podpora
  Kdykoli se mnou budeš potřebovat cokoli probrat, můžeš se na mě obrátit - pošli mi fotky, odkazy či si domluvme call.

19 500 Kč

*Je možné si domluvit také platbu na splátky.

kdo jsem ?

jmenuji se helena procházková

Zvyšuji podnikatelkám a ambiciózním ženám sebevědomí díky změnám v jejich šatníku a stylu oblékání.

Od roku 2014 jsem certifikovaná osobní stylistka. Dej mi 1 den, a změním tvůj přístup k oblékání. Ukážu ti, jak nosit vlastní šatník tak, aby byl v souladu s tvým stylem a lichotil tvé postavě.

Vytvořila jsem vlastní 7krokovou metodu sebevědomého stylingu.  V ní se zaměřujeme na tyto oblasti a témata: tvůj jedinečný a osobitý styl, kombinování, základy jedinečného šatníku, barvy a barevná typologie, materiály, lichotící střihy, mindset a psychologie oblékání.

Tato individuální online spolupráce
je pro tebe vhodná, pokud si přeješ:

 • Rychlé a komplexní změny ve svém šatníku
 • Královskou individuální péči a podporu
 • Jednou provždy se vyznat v oblékání, objevit svůj styl a získat sebevědomí

reference

delie šťastná

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

martina váchová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Helču znám z jednoho kurzu pro úspěšné podnikatelky. Moje cesta dostala trochu jiný směr a hlavně v oblečení. Černo černý tmavý šatník nepadnoucího oblečení o velikost menší než aktuálně mám. Po individuální konzultaci v programu s Heli je můj šatník barevný, sebevědomý a konečně odráží moji osobnost a díky tomu jsem dostala úplně jiný pohled na sebe, své podnikání, vztahy s rodinou a hlavně začaly mi chodit nové úžasné pracovní nabídky, protože JSEM v novém oblečení VIDĚT.
Lenka Kavková finanční poradce, https://linktr.ee/lenkakavkova
Chtěla bych Helenku hrozně moc pochválit za její profesionální, srdečný a přátelský přístup. Pracovaly jsme spolu při očistě mého šatníku několik týdnů. Tyto sezení mně, milovnici módy a oblékání, přinesly mnoho nových informací a pohledů na mou šatnu. V první řadě jsem si konečně utřídila ten neuvěřitelný zmatek v šatníku. Pak jsem se naučila přemýšlet o nákupu, sleduji materiály a co mi mohou přinést. Zjistila jsem, že mezi jídlem ( jsem výživová poradkyně ) a oblečením jsou značné podobnosti. A že i u oblečení je důležité hlídat kvalitu a číst etikety. To, že jsme s Helenkou přivedly do mé šatny “čerstvý vzduch” přineslo opravdu mnoho nového do mého života. Protože se mi snáz dýchá. Všem doporučuji si podobnou terapii dopřát. Udělat si pořádek ve skříni a tím i v životě. Helenka je naprosté zlatíčko a i dnes když už spolu nemáme sezení jí mohu požádat o radu, když si u něčeho nejsem jistá. 🥰🥰🥰 Helenko děkuji 😍👌
Martina PapavasileiouVýživová poradkyně
Dlouho jsem to odkládala. Kdo vůbec dokáže uchopit můj styl? Navíc minimalistka, to bude pěkný oříšek pro spoustu lidí. Tak pro Helenu nebyl 🙂 Mé obavy vyvrátila okamžitě. Snažím vědomě oblékat tak, aby to nevypadalo, že se o sebe vůbec nestarám. Ale pořád mám neustálý pocit, že něco nesedí. Jsou to boty? Kombinace svršku a spodku? Doplňky? Střih? Barva? Až příliš mnoho neznámých. Helena mi to vysvětlila naprosto ukázkově. Naposílala jsem jí i své staré fotky, na kterých si připadám jako hvězda i ty, na kterých jsem si připadala úplně příšerně. A vysvětlila mi proč. Kde mám pas, co udělá špatně zvolený typ výstřihu, roláky, světlé boty k tmavým kalhotům, jejich délka… Principy jsem znala, ale neuměla je aplikovat. Teď už vím proč. Během dvouhodinového hovoru jsem se tak dozvěděla úplně všechno, mohla jsem se ptát i na oblečení ze skříně, které mi nebylo úplně jasné, nebo jsem ho chtěla nosit a nevěděla, jak v něm nevypadat úplně mimo. Některé kousky jsem s radostí okamžitě házela do pytle do bazaru a u jiných zjistila, že nejsem divná, když mi fakt vůbec nesluší (kraťasy). Pokud jsem věděla, že se v něčem budu cítit ohrožená (tílko s krajkou, nebo větší výstřih), navrhla alternativu. Proč jsem se rozhodla pro stylistku právě teď? Roky se mi nedaří zhubnout a tak jsem začala hledat jiné způsoby, jak se cítit dobře. Vlasy mi momentálně moc nepřejí, líčení také nepatří mezi mé oblíbené činnosti, co zbývá? Začnu se konečně oblékat jako žena své velikosti a věku! Navíc si ze mě kamarádky občas nevině utahovaly, jak jako designérka můžu nemít vkus. Hned druhý den jsem šla zkoušet kalhoty a objednala 6 zimních svršků z nichž jsem si dva nechala. Už jak jsem je po vybalení viděla, věděla jsem, se kterými budu odcházet. Zkoušení kalhot pro mě najednou přestala být nejhorší nákupní disciplína. Rovnou jsem věděla, které musím vzít do ruky, aby to bylo “to” ono. A tuším, že vyprávět vám o tom, jak se mi uvolnila skříň a urychlil odchod do města, nemá smysl.
Bára Vláškovátvorba webu, https://baravlaskova.cz/

Jsem Helena a společně si můžeme dopřát to nejlepší!

Vnímám tebe. Vnímám tvůj styl.
Vnímám, kam se tvůj šatník může posunout. Vím, co nejvíce podtrhne tvou jedinečnost.

Dovedu tě k úspěchu prostřednictvím změny tvého přístupu k oblékání.