Workshopy v Olomouci

Celodenní setkání s malou skupinou žen

Odnes si sebou okamžitou vzpruhu vlastní sebehodnoty a tipy, které dáš hned do praxe.

 

Nemusíš vyhodit šatník - stačí se jinak oblékat.

 • Zažiješ mě v akci - a to je něco. 😉
  Přímo na tobě, tvé oblečení a stávající outfity budu šperkovat tak, abys měla okamžitě výsledky. Uvidíš se najednou v jiném úhlu pohledu, jinak budeš sama sebe vnímat.
 • Podporující a sdílecí prostředí žen, kdy všechny řeší to samé - oblečení a vlastní sebehodnotu.
  Setkání jsou určena pro 5 - 7 žen.
 • Harmonogram
  začátek 9:30 hod, konec 17:00 hod
 • Dopolední teorie
  pracovní listy, projití si teorie z těchto oblastí: kombinování, základy šatníku, barvy, základní zákonitosti, lichotící střihy,...
 • Odpolední praxe
  Účastníce si přivezou vlastní oblečení - následně práce s ním - s ohledem na teorii, psychologii a energii oblečení.

Nové termíny workshopů prozatím nejsou vyhlášeny.

Zpětné vazby od žen z workshopu

S Helenkou jsem se potkala na workshopu a byla jsem nadšená. Během několika hodin jsme stihly probrat teorii, ale především jsme se věnovaly praxi. Helena zhodnotila kousky, u kterých jsem si nebyla jistá, jak je nosit, a doporučila nejvhodnější kombinace. Líbilo se mi, jak se Helena opravdu pro každý kousek snažila najít využití a vhodnou kombinaci, a nebylo to jen hromadné vyhazování věcí a doporučení ke koupi nových kousků. Pokud přemýšlíte o změně šatníku, anebo se jen chcete ve svém oblečení cítit příjemněji, tak dorazte na workshop anebo si pozvěte Helenku přímo ke skříni. A budete koukat.
Zuzka Vitková
Úžasné dopoledne... Vůbec by mě nenapadlo, jak může zdánlivá maličksot diametrálně změnit vzhled... Bála jsem se, že se po tomhle setkání budu muset zbavit většiny oblíbených kousků z mého šatníku. Opak je pravdou. Helenka je skvělá v tom, že vám ukáže, jak nosit oblíbené kousky, aby to vypadalo lichotivě pro vaši postavu. Děkuji, byl to velmi inspirativní zážitek.
Ingrid Tacinová