HELENA PROCHÁZKOVÁ

 Naučím tě nosit tvůj šatník tak, aby byl v souladu s tvým stylem a lichotil tvé postavě. Dnes už jsem sebevědomou ženou, která vědomě tvoří svou realitu. Miluji svou práci a s láskou podporuji své klientky, které se vydaly na cestu proměny sebe a svého šatníku.

Ženy, se kterými pracuji, mi často říkají: „Heli, tobě to tak sluší,
ty jsi taková kočka!“
Ale dříve jsem se tak rozhodně necítila...

ve skříni chaos, ve mně chaos

Byly doby, kdy mi bylo totálně jedno, co mám na sobě. Do práce jsem dokonce chodila v odrbaném triku a v džínách s dírou na koleni – která tam nebyla schválně. V té době jsem byla ve svém životě nejníž. Slovo sebehodnota jsem vůbec neznala.

Často jsem stála před skříní a říkala si: „Tohle nejsem já.“ Ve skříni chaos, ve mně chaos. Ptala jsem se sama sebe, jak jsem mohla dovolit, klesnout tak hluboko.

Dívala jsem se na svou skříň a měla pocit, že žádné oblečení není o mně ani pro mě. Má skříň byla plná kousků, které mi někdo daroval se slovy „tohle je tvůj styl“. A nacházela jsem tam také oblečení, které jsem si koupila ve snaze být někým jiným či někam zapadnout....

Podstata stylu je držet se toho,
co ti funguje

Tehdy jsem neměla absolutně ponětí o tom, co mi funguje. Začínala jsem si uvědomovat, že cesta není kupovat další a další oblečení. Tušila jsem, že to není ani o čtení trendy časopisů, následování jejich doporučení a sledování posledních módních výstřelků ve výkladních skříních. Rozhodla jsem se tehdy zainvestovat a dopřát si kurz od profíků, kteří mě to všechno jednou provždy naučí. To bylo v roce 2014. Od té doby jsem certifikovanou osobní stylistkou.

Udělala jsem to hlavně sama pro sebe a pro svou osobní proměnu. Ale na kurzu se stalo něco mimořádného, co jsem nečekala. Do žil se mi začala vlévat nová energie a nadšení. Hltala jsem veškerou dostupnou literaturu o stylingu v češtině i angličtině. Pozorovala jsem ženy na ulici a veškeré nabyté informace vnášela do praxe. Netušila jsem, že to bude začátek mé nové kariéry. Ale nešlo to jinak, svět stylingu mě úplně pohltil. Od té doby jsem ušla velký kus cesty...

Má počáteční myšlenka byla:

„Naučit se oblékat ženy, které mají tvary!“

Po prvním kurzu věci nabraly rychlý spád. Další kurzy, další školení... Nejdříve kamarádky, poté první klientky, které má cesta zaujala. Získávala jsem první zkušenosti a třídila první šatníky. To se psal rok 2014. V roce 2020 jsem převedla své znalosti také do online světa a vytvořila několik online kurzů.

Od začátku bylo mou hlavní myšlenkou naučit se skvěle oblékat (ne)obyčejné ženy, které mají zadek i prsa. Prostě tvary! V klasické módě se na ně často zapomíná. Nové trendy jsou prezentovány na modelkách, které nemusí maskovat žádné tak zvané nedostatky. To ostatně v práci se ženami nedělám ani já - nezakrývám nedostatky, ale zaměřuji se na vyzdvižení jejich předností.

Díky svým dlouholetým zkušenostem a vědomostem měním ženám životy a zvyšuji jejich sebehodnotu skrze šatník a lichotící střihy. Mé klientky díky tomu rostou jak v osobním, tak profesním životě. A to je to, co mě na mé práci baví nejvíce: sledovat u žen vnější, ale i vnitřní proměny. Protože styl je velmi úzce provázaný se sebehodnotou i seberealizací!

„Šatník v souladu s tvým stylem a postavou velmi úzce souvisí s úspěchem ve tvém životě!“

„Šatník v souladu s tvým stylem a postavou velmi úzce souvisí s úspěchem ve tvém životě!“

Stylistkou jsem se nenarodila, stylistkou jsem se stala.

Ženy, které se na mě obracejí, chtějí to, co my všechny:
harmonii v osobním životě, vztazích, rodině.

Obracejí se na mě také ambiciózní ženy a podnikatelky,
které chtějí kariérně růst.

v práci s klientkami

 • Když mi ženy říkají: „ten šatník nejsem já",
  přesně vím, o čem mluví. Protože já jsem tam byla také.
 • Když vidím, že se žena sama sobě nelíbí,
  dívá se na své nedostatky a nemá sebehodnotu, přesně vím, jak se cítí. Také jsem to zažila.
 • Když se ženy cítí ztracené, neví, co jim sluší,
  jaký je jejich styl a snadno se nechají strhnout posledními trendy, tolik jim rozumím.
 • Když neví, kde začít, jaký udělat první krok,
  jak se vyznat v obchodech – ano, tohle jsem zažila na vlastní kůži!
 • Když mi žena vypráví, že neví,
  co se šatníkem – TAK JÁ TO VÍM.

MÁ 7KROKOVÁ METODA
SEBEVĚDOMÉHO STYLINGU:

Za ty roky jsem vytvořila jedinečnou a propracovanou
7krokovou metodu
, kterou postupně s klientkami procházím.

ZAMĚŘUJEME SE NA TYTO OBLASTI A TÉMATA:
1) Jedinečný a osobitý styl
2) Kombinování
3) Základy, které potřebuješ vědět a znát
4) Barvy a barevná typologie
5) Materiály
6) Lichotící střihy
7) Mindset, energie oblečení a psychologie oblékání

co si spolu můžeme dopřát?

OSOBNÍ TŘÍDĚNÍ

Vyber si ze dvou variant osobního třídění, kterým projdeme společně. Bude to intenzivní, ale už za jeden den zjistíš, jak na svůj šatník, styl i vlastní sebehodnotu.  A další den spolu můžeme vyrazit na nákupy!

ONLINE 1:1

Chceš zažít intenzitu spolupráce 1:1, ale naživo to nejde? Využij online variantu! Můžeš si se mnou domluvit konzultaci, individuální program sestavený na míru tvým potřebám a v neposlední řadě tě mohu připravit na brandingové fotografování.

E-KURZY

Na základě toho, co nejčastěji ženy v souvislosti s oblečením řeší, jsem vytvořila několik online kurzů. Ty jsou sestavené tak, aby ti během krátké doby přinesly žádoucí výsledky a zavedly tě do praxe! Vybrat si můžeš velký a komplexní kurz, díky kterému se staneš královnou svého šatníku, nebo několik menších tématických online kurzů.

buďme spolu ve spojení

SLEDUJ MĚ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, KDE PRAVIDELNĚ PŘINÁŠÍM INSPIRACI PRO TEBE A TVŮJ ŠATNÍK!

1 day ago
2 days ago
4 days ago
5 days ago
1 week ago

zdarma pro tebe

Zarezervuj si svůj 20 minutový call zdarma a společně vybereme variantu spolupráce, tobě na míru!