Stylistka a specialistka na jednoduchý šatník


Učím ženy nosit jejich šatník.

Svou vášeň propojuji s mottem:

"Buď svá a taková buď ráda."

Jsem snílek, který hledá každodenní krásu všude kolem sebe, a věřím na kouzelné okamžiky. Také jsem žena (se vším všudy), milující partnerka a maminka dvou úžasných dětí.

Oblečení vnímám jako projev sama sebe.

Mým cílem je, abyste si při pohledu do šatníku řekla: „Ano, jsem to já!“

Nyní znám přesně obsah své skříně. Vím, co mi s čím ladí a jak se dají jednotlivé dílky oděvů kombinovat. Každý jeden kousek je odrazem mě samotné. V každé své denní roli i náladě podtrhuji své sebevědomí tím, že jsem v souladu se svým oblečením.

Jsem hrdá na svůj osobní styl, vím, co sluší mým křivkám a jdu najisto při nákupu nového oblečení.

Jsem šťastná a vděčná za život, jaký prožívám!

Ještě před pár lety tomu tak nebylo...

Tupě jsem každé ráno zírala do plné skříně a v duchu mi neustále lítala slova „nemám co na sebe“. Šatník byl všechno možné – jen ne podle mých představ. Hromadily se v něm různé kousky všelijakých stylů. Tenkrát jsem se řídila buď zaručenými seznamy „must have“ z časopisů anebo jsem dávala na rady svého okolí.

Ani by mě nenapadlo, že bych se měla zamyslet nad tím, zda daný dílek své šatníkové skládačky potřebuju či půjde s něčím zkombinovat.

Moje skříň byla odrazem mě samotné – chaosem.

Když se nyní ohlédnu nazpět, zjišťuji, že jsem neměla ponětí, co mi sluší, kdo jsem a nějaký vlastní styl jsem neřešila.

Tenkrát byste mě jen stěží poznali

Dokonce jsem absolvovala kurz pod vedením stylistky spojený se sebepoznáním. Toužila jsem vědět, kdo jsem a dychtila jsem po nějakém návodu, kým mám být a jak se oblékat. Následně jsem zmateně běhala s papírkem doporučených barev a marně se snažila najít ten samý odstín pro můj „podzimní typ“.

Navzdory všemu mě v tomto období oblékání neuvěřitelně bavilo. A nevzdávala jsem se vidiny, že najdu sama sebe a budu spokojená.

A pak mi to došlo!!!...

V roce 2014 vyvrcholila moje touha se sebou konečně začít něco dělat. Daný rok byl natolik průlomový, že jsem si zaměřila na svoji životní vášeň – oblékání. Založila jsem svůj první web a pustila se do psaní prvních článků a doporučení, jak se oblékat s ohledem na svoji postavu. Web byl tenkrát mj. plný fotek mých outfitů.

A moje nadšení po vzdělání se v oboru vzrostlo natolik, že jsem se přihlásila do rekvalifikačního kurzu na módní stylistku. Od té doby jsem prošla dalšími cennými kurzy zaměřenými k mému tématu.

Přišla jsem s nápadem, že skutečně nemusíte mít narvanou skříň oblečením odshora až dolů, abyste se cítila sebevědomě. Stačí pár kousků, které se dají mezi sebou kombinovat a jsou celkově neutrální a vhodné tak k mnoha příležitostem. Dále je podstatné zahrnout do šatníku nějaké zajímavé dílky, které skvěle podtrhnou vás samotnou. Samozřejmostí je přihlédnutí k proporcím postavy a denním rolím.

S mým uvědoměním jde také ruku v ruce poznatek, že módní (oděvní a textilní) průmysl velmi zatěžuje životní prostředí.

 

Také vnímám, že celkově se nakupuje více oblečení jak např. před 20 lety. Zároveň se však rapidně snižuje životnost oblečení.

Svým přístupem a nápady měním klientkám život

Dnes tedy svými nápady šetřím klientkám čas a také penízky, sestavuji šatník na míru.

A předávám uvědomění, že kvalita je nad kvantitou.

Kombinovatelný šatník je nade vše.

Po zkušenostech jsem došla k názoru, že každá z nás je originální a nádherná taková, jaká je.

Nyní tedy své znalosti a získané vědomosti nabízím klientkám ve formě eBooků a na individuálních setkáních.

Lze nakupovat chytře a vědomě.

Společně se na to podíváme.