celebrity day

OSOBNÍ TŘÍDĚNÍ U TEBE DOMA

Dej mi jeden den, a já změním tvůj přístup k oblékání. Začni se oblékat jako nejlepší verze sebe sama!

celebrity day

OSOBNÍ TŘÍDĚNÍ U TEBE DOMA

Dej mi jeden den, a já změním tvůj přístup k oblékání. Začni se oblékat jako nejlepší verze sebe sama!

za 1 den ti komplet nastavím celý šatník

Za pouhý jeden den se dozvíš úplně vše! Osobní setkání je něco, co nikdy nenahradí žádný online kurz.

Budu u tebe doma, vyrazíme na nákupy  a hned uvidíš výsledky.

kde si spolu celebrity day můžeme dopřát?

Celebrity Day probíhá v dojezdové vzdálenosti 1,5 h. od Olomouce nebo přímo v Praze.

Celebrity Day: sestav si svůj den se mnou!
Na úvodním callu společně probereme, co potřebuješ a jaký den spolu zažijeme. Potřebuješ třídit? Kombinovat? Nakupovat a doplnit nové kousky? Nebo dokonce všechno dohromady?! I to je možné, domluvíme se, co je nyní pro tebe prioritou a čemu dáme pozornost.

nákupy, nákupy!

Většina mých klientek nejvíce oceňují společné nákupy, které během Celebrity day můžeme také stihnout. Ale nejprve se potřebuji společně sejít před tvou skříní, abych viděla, co už doma máš a co je naopak potřeba nakoupit. Větu: "Nemám nic - a potřebuji všechno nové" neberu. Prohlašovala už ji nejedna má klientka a vždy s údivem sledovala, co ve skutečnosti doma má, jak se to dá kombinovat a jak dobře to vypadá (když se přidá pár stylistických triků).

POZNÁVÁŠ SE V TOM?

 • Stojíš před přeplněnou skříní
  a přesto máš dojem, že nemáš co na sebe.
 • Stále dokola nosíš totéž,
  nakupuješ stále stejné kousky, které ti ale nefungují, jenže nevíš, čím je nahradit.
 • Nevíš, jak jednotlivé kousky oblečení kombinovat.
 • Přemýšlet nad oblečením tě nebaví
  nebo tě stojí příliš mnoho energie.
 • Něco se ve tvém životě změnilo
  a tvůj šatník tomu už neodpovídá.
 • Nevěříš si, neznáš svůj styl
  a nedovoluješ si skrze oblečení naplno projevit.
 • Říkáš si, nový šatník si pořídím, až zhubnu…

Chtělo by to pořádný průvan v šatníku!

Ale možná máš obavy, že to nedáš, že je to moc velké sousto.
Z praxe od klientek vím, že mnohé z nich netřídily své šatníky mnoho let, třeba i 20! Pravdou ale je, že jediné, co tě od vysněného šatníku brzdí, jsi ty sama.

Můžeš zkusit na všechno přijít sama, ještě nějakou dobu se v tom plácat a nebo to jednou provždy vyřešit během našeho společného Celebrity day.
Během jednoho dne se ti dostane královské péče a mnoha bonusů!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

O čem celebrity day není?

Nemusíš se bát, že ti vyházím oblečení ze skříně jako Večerníček listy pohádek a donutím tě nakoupit oblečení podle posledních módních trendů.

Jak to tedy probíhá?

 • Nejprve spolu absolvujeme vstupní online konzultaci, během které si společně ujasníme, co je pro tebe prioritou a co právě potřebuješ.
 • Poté přijedu k tobě domů a pustíme se do toho. Čeká nás 8 hodin intenzivní společné práce!
 • Projdeme podklady a skripta pro rychlé zorientování v tom, jaký máš typ postavy, jaké střihy ti sluší a budou lichotit tvé postavě.
 • Zaměříme se na to, jak vyzdvihnout tvé přednosti a zakrýt případné nedostatky.
 • Ukážu ti, jakému barevnému typu odpovídáš a jaké barvy ti budou slušet.
 • Postupně projdeme všechny oblasti mé 7krokové metody sebevědomého stylingu, aby ses v nich dobře zorientovala. V rámci této metody se postupně zaměříme na témata: tvůj jedinečný a osobitý styl, kombinování jednotlivých kousků, základy jedinečného šatníku, barvy a barevná typologie, materiály, lichotící střihy, mindset a psychologie oblékání.
 • Vytvořím ti také seznam toho, co je potřeba dokoupit, aby byl tvůj šatník kompletní a vše dohromady dobře fungovalo.
 • To vše v souladu s tvým jedinečným a osobitým stylem! Díky společnému efektivnímu třídění ti ve skříni zůstane pouze takové oblečení, které ti sluší, odpovídá tvému stylu a zároveň lichotí tvé postavě.
 • Následně vyrazíme společně na nákupy. Doplníme tvůj šatník o takové kousky, které začneš ihned nosit - budeš je kombinovat jak se svými stávajícími, tak i novými.
 • Přesný průběh tvého dne však probereme na úvodním callu.

co říkají ženy,
které celebrity day prošly?

klára stará

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Osobní třídění byla neskutečná jízda! Připadám si jako nový člověk. I když jsem nezhubla ani kilo, tak mi lidé kolem mě začali říkat, že jsem určitě zhubla. Přitom jsem jen změnila šatník!"

vlaďka rášová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Všem Helenku moc doporučuji. Osobní třídění bylo úžasné. Strávili jsme spolu spoustu času,prošly jsme celý šatník, přes kabelky, pásky, boty, barvy, outfity..."

katka san

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Wow, udělala jsem drsnou vichřici ve svém šatníku, díky spolupráci s Helčou se vám to může stát také! Během nákupů tu byla jenom pro mě, což neskutečně oceňuji."

hana adamíková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Mé tělo se mateřstvím změnilo a když jsem se chtěla vrátit zpět k práci, nevěděla jsem, jak své tělo obléci. Necítila jsem se už tak jistá. Nechtěla jsem už ztrácet čas a tak jsem vsadila na profesionálku."

kateřina šimková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"I když jsem měla svůj obchod a vystudovala jsem oděvní, teď jsem se zasekla a nevěděla jsem, jak poskládat šatník, aby mě nebrzdil v rozletu... Chtěla jsem pro sebe to nejlepší a to Helenka a její služby určitě jsou!"

vendula pecková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"V šatníku jsem po třech dětech měla samé těhotenské a kojící kousky. Chtěla jsem si koupit nový outfit, ale vůbec jsem nevěděla, co chci. Helena mi pomohla vytřídit šatník (nic jsem tam pak neměla), pomohla mi ujasnit, co chci nosit a jak chci působit. "

co se ještě navíc během
celebrity day naučíš?

jaké barvy ti sluší a jak je kombinovat

vše o materiálech

jak vytvořit  jednotlivé outfity

jak zdůraznit své přednosti

co a jak nakupovat

jak nosit vlastní šatník!

+ získáš bonusy

 • Basic pro VIP s pracovními listy
  Bonusová členská sekce, kde ti vysvětlím potřebné základy. Dozvíš se vše o materiálech, kombinování jednotlivých kousků i barev. Díky této „přípravce“ pak bude naše další spolupráce rychlejší a efektivnější. Součástí jsou videa a pracovní listy.
 • Online program Styl ambiciózních žen
  Jediný komplexní online program, který potřebuješ pro svou sebehodnotu, šatník a úspěch. I ty můžeš mít šatník, který tě přeladí na vyšší vibrace!
 • stylistické barevné kolečko
 • Kniha Co si dnes vezmu na sebe od Ines de la Fressange
  Tato příručka, autorky veleúspěšné knihy Se šarmem Pařížanky, obsahuje tipy na nový stylový vzhled pro jakoukoliv situaci. Se základními kousky v šatníku a touto knihou v ruce si už nikdy neřeknete: „Nemám co na sebe."
 • následná online podpora
  Domluvíme si 2,5h. online konzultaci „poté“, během které se můžeš doptat na všechno, co potřebuješ. V kontaktu už ale můžeme zůstat napořád. Kdykoli se mnou budeš potřebovat cokoli probrat, můžeš se na mě obrátit - pošli mi fotky, odkazy či si domluvme call.

CELEBRITY DAY S MOU KLIENTKOU

Seznam se s janou

"Patřím mezi ženy, které z duše nenávidí nakupování, nakupování čehokoliv..."
Jana Maralíková

Proto se za poslední roky v mém šatníku nakupila spousta oblečení, které jsem dostala jako dárky nebo třeba zdědila po ségře, nebo narychlo nakoupila v nějakém nejbližším levném obchodě, hlavně ať se tam příliš nezdržuji... A pomalu se začal rodit problém a to ten, že při pohledu do šatníku jsem si neměla co obléct.

Věcí tam bylo dost, ale nic moc k sobě nepasovalo, v tomhle už se necítím, tohle už má žmolky, k tomu nemám boty, k tomu zase sukni apod. Každé ráno byl pro mě šílený stres vlézt do šatny a zase něco vymýšlet...stejně to skončilo téměř vždy u toho stejného...

Ale protože se samozřejmě ráda líbím a ráda nosí hezké věci, rozhodla jsem se s tím už konečně něco dělat. A tak se na mé nástěnce snů objevila Helča. Respektive, nebyla tam přímo Helenka, ale stylistka, která mi ve všem poradí a hlavně, která se mnou půjde i na nákupy...protože...no prostě nákupy neeeee.

No a Hela najednou na mě vykoukla někde v online prostoru
já tušila, že tohle bude pro mě ta pravá a taky že jo, profesionálka každým coulem, ale přitom kamarádská, vtipná a hlavně praktická. Takže z šatníku jsme vyházely všechno, v čem jsem stejně příliš nechodila, zbylo mi tam pár kousků, něco jsme dokoupily a světe div se, když teď kouknu do šatníku, vím přesně, co k jaké věci mohu nakombinovat a nemusím tam trávit věčnost.

A o to mi přesně šlo a to jsem přesně dostala. Velmi oceňuji také nákupní seznam, protože tak přesně vím, co mi chybí a po čem koukat.

Za mě skvělá investice, které nelituji a z které pořád čerpám a ještě čerpat budu."

kdo jsem ?

jmenuji se helena procházková

Zvyšuji podnikatelkám a ambiciózním ženám sebevědomí díky změnám v jejich šatníku a stylu oblékání. Od roku 2014 jsem certifikovaná osobní stylistka. Dej mi 1 den, a změním tvůj přístup k oblékání. Ukážu ti, jak nosit vlastní šatník tak, aby byl v souladu s tvým stylem a lichotil tvé postavě.

Vytvořila jsem vlastní 7krokovou metodu sebevědomého stylingu.  V ní se zaměřujeme na tyto oblasti a témata: tvůj jedinečný a osobitý styl, kombinování, základy jedinečného šatníku, barvy a barevná typologie, materiály, lichotící střihy, mindset a psychologie oblékání.

Chci, abys věděla, že jsem tady pro tebe a rozumím ti. Společné třídění je velmi intenzivní a kompletně se ti díky němu promění vnímání tvého šatníku i sebe sama. Během našeho společného dne si ženy rovnou oblečení zkoušejí, kombinují a učí se vše na svém vlastním šatníku uvést hned do praxe. Vytvoříme spolu konkrétní outfity, které si můžeš nafotit, abys později hned věděla, po čem sáhnout.

cena celebrity day

 • Vstupní online konzultace
 • 8 hodinový den se mnou, který si sestavíš dle svých potřeb
 • Podklady a skripta
 • Naučíš se vše o barvách, materiálech a konkrétních outfitech
 • BONUS 1: Basic pro VIP s pracovními listy a videii
  V hodnotě 5000 Kč.
 • BONUS 2: Online program Styl ambiciózních žen
  V hodnotě 5500 Kč
 • Kniha Co si dnes vezmu na sebe
 • Stylistické barevné kolečko
 • Dodatečná online konzultace
  V celkové délce 2,5 h. V hodnotě 7500 Kč.
 • Online podpora
  Kdykoli se mnou budeš potřebovat cokoli probrat, můžeš se na mě obrátit - pošli mi fotky, odkazy či si domluvme call.

19 500 Kč

* Platba probíhá formou zálohy ve výši 9500 Kč. Na místě či na fakturu poté zaplatíš zbylou částku. Je možné si domluvit také platbu na splátky.

reference

ŘEKLY O OSOBNÍM TŘÍDĚNÍ

Dnes jsem si užila neskutečně nabitý den a nemůžu uvěřit tomu, kolik jsem toho zjistila nejen o svém šatníku, ale i o sobě 😍. Moc doporučuju, tohle potřebuje každá z nás ve chvíli, kdy chce růst a zářit 👸💃.
Polina Ševčíková
Helen je nápaditá, ukázala mi vše na mém šatníku a naučila mě jej nosit. Ukázala mi lichotící střihy, dostala jsem barevné podklady na základě mé pletí a osobnosti. Moc se mi líbí její proklientský nesoudící přístup. Je skvělá v tom, že učí, jak nepropadat krátkodobým trendům a slevám. Těším se ještě na naší „konzultaci po čase“, doptám se na co budu potřebovat až si to vše sedne.
Hana Adamíková
Moje milá Helenko, musím ti dát velkou pochvalu ode mě i od mojí sestry. Musím říct, že jsem začala více přemýšlet nad tím oblečením. Hodně si objednávám teď z internetu, ale fakt dlouze přemýšlím, jestli ten střih je vhodný, pořád mám v mysli tvoje slova prsa, zadek, nohy a tím se řídím při každém nákupu. Můj šatník se mi začíná hodně líbit a už nemám problém u skříně, nestojím tam dlouho a nepremyslim dlouho co si vezmu na sebe. Sama se cítím jak žena, začala jsem se víc malovat a celkově se cítím hezky. A za to ti moc moc děkuji, protože to je tvoje velká zásluha. Jen jsem k tomu musela dojít.
Darina Urbánková
Moc moc moc ti děkuji. A normálně si představ, že se cítím, jak kdybych zhubla 5 kilo - co 5! 10 kilo! Hele, normálně já chodím v těch věcech a mám pocit, že to jsou přesně ty věci, co mi sedí. Cítím se úplně nad věcí, zvedlo se mi sebevědomí. To nejen že si vyhážu šatník, ale najednou vím přesně, co si mám oblíct - i v tom obchodě. Cítím se úplně jak hvězda. To je neskutečný! Vidíš to, jak je tvoje práce nádherná? Děkuji.
Lucie Janíková
Než jsem Helenu oslovila, necítila jsem se dobře ve spoustě oblečení a pořád jen třídila a posílala dál. Jen těch hader neubývalo! Došlo mi, že investicí do setkání s Helou ušetřím, pač už jsem nechtěla kupovat další oblečení typu "ta prsa tam nějak nasoukám", "doma to s něčím jistě doladím" a ten kus oděvu jsem měla na sobě naposled v kabince. Poslední dobou jsem měla také potřebu oblékat se do šatů, což jsem do té doby považovala za nepříjemnou formalitu do společnosti. Zároveň jsem ale měla problém oblékat se jako žena. Hela se mnou mluvila, jakoby mne znala a já si uvědomila spoustu věcí. Díky Hely už neberu přemýšlení nad oblékáním jak nutné zlo, ale nějak se mi to zalíbilo! Asi i proto, že mám v té skříni fakt jen to, co nosím!:) Souzním také s pohledem na pomalou módu a prostě celkově jsem nadšená!
Denisa Michalíková

Představ si svou novou realitu
po Celebrity Day:

 • Tvůj vzhled a oblékání tě už nebrzdí, a tak svou pozornost směřuješ jinam: na úspěch v osobním i profesním životě.
 • Tvé oblečení tě podrží v nejrůznějších situacích i ve všech tvých rolích.
 • Máš větší sebevědomí a otevíráš se novým příležitostem.
 • Máš jistotu v kombinování oblečení, bot i doplňků.
 • V obchodech jdeš na jistotu a šetříš tak čas i peníze, protože nic nekupuješ zbytečně a všechno unosíš.
 • Tím, jak zlepšuješ svůj vztah k sobě samé, ovlivňuješ také svůj vztah s partnerem/partnerkou
 • Jsi lepším vzorem pro své děti (dcera bude kopírovat tvoje chování a syn tě vnímá jako vzor své budoucí ženy).

V šatníku se drží staré emoce a prožitky

Vytříděním šatníku pouštíš do svého života novou energii a vytváříš prostor pro nové příležitosti.