OSOBNÍ TŘÍDĚNÍ

Osobní setkání u tvé skříně

 • Dej mi den, abych ti změnila přístup k oblékání.
 • O čem třídění není:
  Rozhodně ti nevyhážu oblečení ze skříně jako Večerníček listy pohádek a nedonutím tě nakoupit si módní trendy. 😀
 • O čem tedy je třídění šatníku?:
  Během osobního setkání u tvé skříně vnímám tebe, tvůj styl a tvé denní role. Psychologii a energii oblečení propojuji s barvami, kombinováním, základy šatníku a lichotícími střihy.
 • Cíl
  Můj cíl je, aby ses podívala do své skříně a věděla - jak kombinovat, jak nakupovat, jaké barvy a střihy zvolit, na jaké materiály se dívat a jak vnímat vlastní sebehodnotu prostřednictvím oblečení.
 • Výsledek
  Dodám ti sebevědomí tím, že tě naučím nosit tvůj šatník.
 • Průběh
  6 hodin osobního třídění, 2,5 hodiny dodatečná on-line konzultace
 • BONUS
  I díky bonusům se ti dostane královského přístupu.

Pro domluvení termínu osobního třídění mě, prosím, kontaktuj přes Messenger

- kliknutím budeš přesměrována na můj fb profil. Těším se na Tebe. 

Uvědomuji si, že šatník je součástí naší intimity.

Je mi ctí, když mě k sobě pustíš. 

Zpětné vazby od žen z osobního třídění

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Dnes jsem si užila neskutečně nabitý den a nemůžu uvěřit tomu, kolik jsem toho zjistila nejen o svém šatníku, ale i o sobě 😍. Moc doporučuju, tohle potřebuje každá z nás ve chvíli, kdy chce růst a zářit 👸💃.
Polina Ševčíková

"Patřím mezi ženy, které z duše nenávidí nakupování, nakupování čehokoliv.

Proto se za poslední roky v mém šatníku nakupila spousta oblečení, které jsem dostala jako dárky nebo třeba zdědila po ségře, nebo narychlo nakoupila v nějakém nejbližším levném obchodě, hlavně ať se tam příliš nezdržuji... A pomalu se začal rodit problém a to ten, že při pohledu do šatníku jsem si neměla co obléct.

Věcí tam bylo dost, ale nic moc k sobě nepasovalo, v tomhle už se necítím, tohle už má žmolky, k tomu nemám boty, k tomu zase sukni apod. Každé ráno byl pro mě šílený stres vlézt do šatny a zase něco vymýšlet...stejně to skončilo téměř vždy u toho stejného...

Ale protože se samozřejmě ráda líbím a ráda nosí hezké věci, rozhodla jsem se s tím už konečně něco dělat.

A tak se na mé nástěnce snů objevila Helča. Respektive, nebyla tam přímo Helenka, ale stylistka, která mi ve všem poradí a hlavně, která se mnou půjde i na nákupy...protože...no prostě nákupy neeeee.

No a Hela najednou na mě vykoukla někde v online prostoru a já tušila, že tohle bude pro mě ta pravá a taky že jo, profesionálka každým coulem, ale přitom kamarádská, vtipná a hlavně praktická. Takže z šatníku jsme vyházely všechno, v čem jsem stejně příliš nechodila, zbylo mi tam pár kousků, něco jsme dokoupily a světe div se, když teď kouknu do šatníku, vím přesně, co k jaké věci mohu nakombinovat a nemusím tam trávit věčnost.

A o to mi přesně šlo a to jsem přesně dostala Velmi oceňuji také nákupní seznam, protože tak přesně vím, co mi chybí a po čem koukat.

Za mě skvělá investice, které nelituji a z které pořád čerpám a ještě čerpat budu."

Jana Maralíková
Moje milá Helenko, musím ti dát velkou pochvalu ode mě i od mojí sestry. Musím říct, že jsem začala více přemýšlet nad tím oblečením. Hodně si objednávám teď z internetu, ale fakt dlouze přemýšlím, jestli ten střih je vhodný, pořád mám v mysli tvoje slova prsa, zadek, nohy a tím se řídím při každém nákupu. Můj šatník se mi začíná hodně líbit a už nemám problém u skříně,nestojím tam dlouho a nepremyslim dlouho co si vezmu na sebe. Sama se cítím jak žena, začala jsem se víc malovat a celkově se cítím hezky. A za to ti moc moc děkuji, protože to je tvoje velká zásluha. Jen jsem k tomu musela dojít.
Darina Urbánková
Moc moc moc ti děkuji. A normálně si představ, že se cítím, jak kdybych zhubla 5 kilo - co 5! 10 kilo! Hele, normálně já chodím v těch věcech a mám pocit, že to jsou přesně ty věci, co mi sedí. Cítím se úplně nad věcí, zvedlo se mi sebevědomí. To nejen že si vyhážu šatník, ale najednou vím přesně, co si mám oblíct - i v tom obchodě. Cítím se úplně jak hvězda. To je neskutečný! Vidíš to, jak je tvoje práce nádherná? Děkuji.
Lucie Janíková