E-KURZY

VIP kompletní kurz

Jediný kompletní kurz - přesně ten kurz, který potřebuješ pro svoji sebehodnotu, šatník a úspěch.

I ty můžeš mít šatník, který tě nastartuje na vyšší vibe!

Tvůj úspěšný život a vlastní sebehodnota začínají v šatníku.

Zažij ten stav, kdy vnímáš vlastní vyšší vibe - ztotožňuješ se se svojí nejlepší verzí. Díky jistotě sama v sebe při pohledu do zrcadla jdeš ve všech oblastech svého života (a i byznysu) level up. 

Úspěch přichází se změnou přístupu sama k sobě.

První nezbytný krok

Aby nastal zásadní obrat v tvém sebevědomí, potřebuješ si EFEKTIVNĚ VYTŘÍDIT ŠATNÍK.

1. Zjistíš svůj styl a posuneš tak své sebevědomí level up

2. Začneš vnímat příliv nové energie do života a zároveň uvítáš nové příležitosti k růstu, takže se ti zlepší osobní život i kariéra

3. Ušetříš si peníze a přestaneš plýtvat svým časem

Vše, co potřebuješ o sobě vědět, najdeš ve svém šatníku.

Tématicky zaměřené kurzy

Přestaň řešit: 

"Nemám co na sebe a neumím kombinovat!"

Kurz je pro tebe pokud:

- Chceš najít či změnit svůj styl a jít osobnostně level up.

- Chceš se vymanit ze zaběhnutých stereotypů - přestat nosit pořád to samé a konečně umět kombinovat.

- Chceš efektivně nakupovat - zbytečně neutrácet a vynosit cokoli si koupíš.

- Se chceš podívat do své skříně a vědět, že každý kousek ladí s tvojí osobností - víš, kdo jsi a víš, kam jdeš.

- Žádné staré já tě už nebude brzdit na tvé cestě.

Buď sexy, sebevědomá a se zadkem opticky

o pár centimetrů menším!

Kurz je pro tebe pokud:

- Chceš zažít ten pocit, kdy se za tebou otočí nejen chlap na ulici, ale zvedne se i manžel po 10+ letech vztahu od TV.

- Chceš zjistit, že skinny nejsou dobrá volba a proč v nich máš opticky o číslo větší zadek.

- Chceš se naučit dávat na obdiv své přednosti? A konečně přestat maskovat nedostatky?

Bereš sebe a svůj šatník vážně?

Tak bereš vážně i složení.

Kurz je pro tebe pokud: 

- Chceš zjistit, proč je ti v zimě v kabátu zima. A proč ti trika po pár vypráních změní tvar.

- Chceš si navýšit vnitřní vibe a sebehodnotu - uvědomuješ si, že s polyesterovou halenkou úplně nezazáříš.

- Nechceš se nechat vodit za nos a chceš nakupovat kvalitní kousky. Víš, že vysoká cena ještě kvalitu nezajišťuje a zároveň ti je nejasné, proč "hedvábné" tílko stojí tak málo.

Materiály = sebehodnota... Ty si zasloužíš oblékat to nejlepší.

Objev barvy, které ti sluší a zjisti, jak je kombinovat. 

Kurz je pro tebe pokud:

- Chceš vědět, které barvy ti sluší.

- Chceš přidat barvy do svého šatníku.

- Chceš si být jistá v kombinování, nakupování, přirozeném vzhledu, přitahování pozornosti a jiném cíleném vyzařování.

Inspiruj se od žen - co jim kurzy daly

Najlepšie investované peniaze? Do seba 🤗 Helenkin kurz Královna svého šatníku odporúčam všetkými desiatimi 🤩 pomocou neho a úžasnej Heli som dnes sebaistá v tom čo nosím. Veci, ktoré vlastním vo svojom šatníku mi dotvárajú moju osobnosť a som najspokojnejšia keď proste pozriem a viem. Za to ti patrí jedno veľké ĎAKUJEM
Monika Kováčová
Musím říct, že jsem se dlouho chystala na protřídêní svého šatníku a tak jsem si u Helči koupila kurzik Kombinování a zaklady šatníku a hned následovaly i Lichotíci střihy a jsem úplně nadšená!!! Hned jsem začala s tříděním a zjistila jsem, že mám spoustu kombinovatelnych základních kousků, které jsem vubec nenosila. Před kurzikem jsem mela pocit, ze fakt nemám co na sebe a během 1 dne jsem dala dohromady asi 20 kombinací, které jsou super a válely se mi tam. U spousty věcí jsem zjistila jak je nosit a kolikrát stačila malá úprava, zastrčení, navrstvení a vypada to na mě skvěle. A navíc mě přešla nutkavá touha nakupovat všechno co mě zaujme, ale vytvářím si už svůj nákupní seznam, je tam zatim hen pár kousků, ale vím, že mi zas šatník obohatí o spoustu kombinací. Heli, děkuji moc! Jsi JEDNIČKA!!!
Markéta Šmardová
Helenko, včera jsem pilně poslouchala všechna Tvá videa z Královny svého šatníku a už pomalu dokopuji základní kousky a raduji se každý den, jak je to kombinování snadné. Zrovna dneska ráno jsem se oblékla do béžových barev, což běžně nedělám a manžel mě pochválil, jak mi to sluší a že mě takto ještě neviděl:) ten pocit byl nádherný a v hlavě mi běželo tisíc díků pro Tebe;) Děkuji Ti za pomoc a všechny Tvé rady!
Jana Havlíčková
V naší malé zemi je mnoho módních stylistek. Donedávna jsem se jim úspěšně vyhýbala,protože jsem příliš nechtěla podléhat módě a trendům. Když mi do života přišla Heli, pochopila jsem,že s ní je stylistika o něčem mnohem víc než o módě. Naučila mě přijímat své tělo a podtrhnout přednosti nadčasovým oblečením, zorientovat se v materiálech, doplňcích a propojit styl oblékání s mým vnitřním nastavením. Heli je výjimečná svým lidským a přitom vědomým přístupem a už teď vidím, že peníze investované do jejich kurzů se mi mnohonásobně vrátily. Děkuji moc.
Irena Bojdová
Souzním Heli a buduju dle Tvého doporučení teď postupně základy... Toto léto se mi osvědčilo lehounké černé tílko z příjemného materiálu (modal + kašmír + elastan), můžu vzít i 3 dny za sebou bez praní i v těch největších vedrech, pořád voní. Z Tvých doporučení a tipů čerpám moc ráda, je mi ten přístup blízký a sympatický, kurz na Materiály je bezvadný, tyto znalosti mi opravdu chyběly, pochytávám vše postupně a jsem ráda, že si můžu pustit videa opakovaně.
Kateřina Elsnerová
MÓDA, JÁ A MOJE MÓDNÍ STYLISTKA HELENKA V životě by mě nenapadlo,že i já budu mít svoji srylistku😘. Módní stylisty mají přeci jen hvězdy a úspěšný lidé. 🙈 Blbost😄 Dovolit si ji může úplně každý, kdo chce podpořit svoji osobnost a cítit se skvěle nejen uvnitř ale i na venek. Oblečení jsme totiž pořád a to co nosíme, tak se tak i cítíme. 🥰 Dřív mi to nepřišlo vůbec důležité. Prostě jsem na sebe vzala první kousek, který byl po ruce a bylo vyřešeno, nepřemýšlela jsem o tom víc 🙈😁 Asi to známe každá, skříň plná hadrů, ale jakmile se máme někam vychystat bědujeme, že nemáme co na sebe, tak vezmeme to co obvykle😄 Ale kvantita neznamená kvalitu😄 Už za pár dní dokončuji úžasný tříměsíční kurz "Královna svého šatníku", díky kterému jsem si dokázala důkladně vytřídit skříň, zbavit se věcí, které jsem neměla 10 let na sobě 🤣a najít se ve svém stylu. Učím se, co jak kombinovat, co ke mně ladí a co vystihuje moji osobnost💕 Když nevím, nechám si poradit. 🤔😁 Nejsme dokonalý a od toho tu jsou lidi, kteří tomu rozumí a rádi pomohou, ať už v módě, stravě, cvičení.... A co víc pro sebe můžeme udělat, než investovat do sebe?😉😁
Lucie Vinklerová
Děkuji za Tvou péči, podporu, krásné natočené zprávy. Neskutečně mě Královna svého šatníku bavila. Natolik, že jsem si členství prodloužila. Jde to i přes FKSP. Pořád pro nás připravuješ novinky, rozšiřuješ videa. Tvůj mindset je poučný i zábavný. Plno jsem se toho naučila, posunula jsi mě. Od 3/4 kalhot k šatům bych to u sebe nazvala. Ráda zůstanu v Tvé energii. Děkuji
Marcela Vlášková