E-KURZY

Ušetři si čas a peníze - nauč se, jak díky kombinování využiješ celý svůj šatník.

 

Nemusíš mít narvanou skříň, abys měla co na sebe.

 • PRAXE, JEDNODUCHOST, KOMBINOVÁNÍ - konec zírání do skříně
  Proč mít základy šatníku? - Protože pak se ti hodí všechno ke všemu a nebudeš řešit, jak co s čím skombinovat.
 • Chceš konečně přestat řešit: "Nemám co na sebe!"?
  Pak je tento kurz přímo pro tebe!
 • e-Kurz tě provede těmito kroky, které vedou ke kombinování
  Najdeš svůj styl a uvědomíš si, co skutečně v šatníku potřebuješ a co nikoli - zaměříš se na užitečné kousky a nebudeš se zabývat nakupováním nepotřebného. Dále se dozvíš, jaké základy šatníku jsou právě pro tebe ty nejdůležitější a jak se v nich orientovat. A mj. ti prozradím jaké jsou výhody nákupního seznamu a jak účinně si jej vést. (Já ho mám taky a nedám na něho dopustit.)
 • Bonus - Moje tipy z praxe na 5 listech A4 - nikdo neuhádne tvoji správnou velikost zadku 😉
  V bonusovém materiálu se dozvíš základní zákonitosti - jak kombinovat, jaké střihy v základu volit a jak sestavit úspěšný outfit, abys byla fakt kočkoidní kočka.
 • Kapsulový šatník - krok za krokem
 • Fakta o kurzu:
  35 min. video, pracovní listy s 38 názornými obrázky, bonus o dalších 24 názorných obrázcích
 • Cena:
  950 Kč

Sexy, sebevědomá a se zadkem opticky o pár centimetrů menším!

 

To se otočí nejen chlap na ulici, ale zvedne se i manžel po 5+ letech vztahu od TV.

 • "Já nejsem tlustá, jen jsem nevěděla, jaké střihy."
  Přesně toto prohlásila klientka u zjištění, jaké lichotící střihy jsou pro ni top.
 • Přestaň maskovat nedostatky, ukaž přednosti
  Budeš přesně vědět, jaké střihy lichotí právě tvé postavě a jak i z kombinace nelichotících střihů vyjít jako frajerka.
 • Chceš jít v obchodě na jistotu a vědět, že PŘESNĚ TOTO TI PADNE?
  Pak jsi hledala přesně tento kurz. Ulehčíš si tolik času ve zkušební kabince, hledáním na e-shopech atd. Ušetřený čas (a jasný - i peníze) investuj jinak - třeba pro rande.
 • BONUS - Pomohu ti s určením typu postavy
  Z praxe vím, že ženy nejčastěji tápou při určení své postavy a netuší, na jaké přednosti se zaměřit - POMOHU TI. Při vstupu do kurzu se spojíme a navedu tě. To je bonus, který jiný kurz o typech postav nemá - budeš hned vědět, na co se dívat - NEBUDEŠ TÁPAT.
 • Bonus - Moje tipy z praxe na 5 listech A4 - nikdo neuhádne tvoji správnou velikost zadku 😉
  V bonusovém materiálu se dozvíš základní zákonitosti - jak kombinovat, jaké střihy v základu volit a jak sestavit úspěšný outfit, abys byla fakt kočkoidní kočka.
 • Fakta o kurzu:
  42 min. video, pracovní listy, 75 názorných obrázků, bonus o dalších 24 názorných obrázcích
 • Cena:
  950 Kč

Pokud myslíš svůj šatník vážně, bereš vážně i složení.

Ty si zasloužíš mít to nejlepší na sobě (a nemusí to být nejdražší).

 

Vyznej se v cedulkách a ani prodavačky si na tebe nepřijdou. 😉

 • Chceš se kouknout na cedulku a vědět?...
  Vědět, jakého složení má být kvalitní kabát nebou pouzdrová sukně? Vědět, co hledat, aby ti triko vydrželo více jak pár vyprání a nevytáhlo se? Vědět, který svetr tě zahřeje a který nikoli? Vědět, proč se v něčem potíš víc a v jiném kousku méně? Vědět, jaká cesta vede k dlouhodobě nošenému šatníku?...
 • Záleží ti na sobě? - Super. Pak je načase dívat se na složení.
  Levná móda je příliš drahá - nauč se proto cíleně hledat takové kousky, které vydrží. Vyšší cena ne vždy znamená vyšší kvalita - a tak je to i u té levné módy. Vyznej se a jsi na jistotu.
 • Bonus - 4x do roka odpovědi na dotazy
  Vše si nastuduj a cokoli ti není jasného, prober se mnou na zoomu.
 • Mně a mým klientkám změnila znalost materiálů přístup k oblečení a dlouhodobému šatníku.
 • Fakta o kurzu s 4x/rok společnými zoomy:
  videa na cca 2 hodiny, praktické pracovní listy
 • Cena:
  1 500 Kč

VIP kurz, který ti změní život!

 

Díky oblečení a vnímání vlastní sebehodnoty půjdeš ve všech oblastech

svého života (a i byznysu) level up. 

 

Úspěch začíná přístupem sama k sobě - koukni se do šatníku, vypadá tak

nejlepší verze tebe samotné?

 • Chceš být úspěšnou ženou? - Začni se jinak oblékat.
 • Kompletní kurz
  4 kroky se mnou: Kombinování, lichotící střihy, nalezení vlastního stylu, materiály
 • AQ - týdně odpovědi na dotazy
  Můžeš se mě na cokoli zeptat. Během společného zoomu projdu tvoje dotazy, zaslané fotky či odkazy. Chci, ať máš výsledky a tvůj šatník odráží tebe, tvé životní hodnoty a cestu, kam míříš.
 • BONUS - Hlasovka pro tebe
  Hlasovka pro tebe je na míru s ohledem na tvoji postavu, ženskost a dodání vlastní sebehodnoty a jiného pohledu sama na sebe. Nejedna slza ukápla - a to právem, protože si zasloužíš vnímat sama sebe jako tu královnu.
 • BONUS - mindset
  Týdně společný zoom na různá témata z mého, našeho neobyčejně obyčejného života. Procházíme vztahy, osobní rozvoj, životní postoje, time management - jakékoli téma, které tě posune dál.
 • Fakta o kompletním kurzu s pravidelnými týdenními zoomy (odpovědi na dotazy, mindset):
  3,5 hodiny předtočených videí, pracovní listy na všechna témata
 • Cena:
  7 500 Kč

Inspiruj se od žen - co jim kurzy daly

Najlepšie investované peniaze? Do seba 🤗 Helenkin kurz Královna svého šatníku odporúčam všetkými desiatimi 🤩 pomocou neho a úžasnej Heli som dnes sebaistá v tom čo nosím. Veci, ktoré vlastním vo svojom šatníku mi dotvárajú moju osobnosť a som najspokojnejšia keď proste pozriem a viem. Za to ti patrí jedno veľké ĎAKUJEM
Monika Kováčová
Helenko, včera jsem pilně poslouchala všechna Tvá videa z Královny svého šatníku a už pomalu dokopuji základní kousky a raduji se každý den, jak je to kombinování snadné. Zrovna dneska ráno jsem se oblékla do béžových barev, což běžně nedělám a manžel mě pochválil, jak mi to sluší a že mě takto ještě neviděl:) ten pocit byl nádherný a v hlavě mi běželo tisíc díků pro Tebe;) Děkuji Ti za pomoc a všechny Tvé rady!
Jana Havlíčková
V naší malé zemi je mnoho módních stylistek. Donedávna jsem se jim úspěšně vyhýbala,protože jsem příliš nechtěla podléhat módě a trendům. Když mi do života přišla Heli, pochopila jsem,že s ní je stylistika o něčem mnohem víc než o módě. Naučila mě přijímat své tělo a podtrhnout přednosti nadčasovým oblečením, zorientovat se v materiálech, doplňcích a propojit styl oblékání s mým vnitřním nastavením. Heli je výjimečná svým lidským a přitom vědomým přístupem a už teď vidím, že peníze investované do jejich kurzů se mi mnohonásobně vrátily. Děkuji moc.
Irena Bojdová
Souzním Heli a buduju dle Tvého doporučení teď postupně základy... Toto léto se mi osvědčilo lehounké černé tílko z příjemného materiálu (modal + kašmír + elastan), můžu vzít i 3 dny za sebou bez praní i v těch největších vedrech, pořád voní. Z Tvých doporučení a tipů čerpám moc ráda, je mi ten přístup blízký a sympatický, kurz na Materiály je bezvadný, tyto znalosti mi opravdu chyběly, pochytávám vše postupně a jsem ráda, že si můžu pustit videa opakovaně.
Kateřina Elsnerová
MÓDA, JÁ A MOJE MÓDNÍ STYLISTKA HELENKA V životě by mě nenapadlo,že i já budu mít svoji srylistku😘. Módní stylisty mají přeci jen hvězdy a úspěšný lidé. 🙈 Blbost😄 Dovolit si ji může úplně každý, kdo chce podpořit svoji osobnost a cítit se skvěle nejen uvnitř ale i na venek. Oblečení jsme totiž pořád a to co nosíme, tak se tak i cítíme. 🥰 Dřív mi to nepřišlo vůbec důležité. Prostě jsem na sebe vzala první kousek, který byl po ruce a bylo vyřešeno, nepřemýšlela jsem o tom víc 🙈😁 Asi to známe každá, skříň plná hadrů, ale jakmile se máme někam vychystat bědujeme, že nemáme co na sebe, tak vezmeme to co obvykle😄 Ale kvantita neznamená kvalitu😄 Už za pár dní dokončuji úžasný tříměsíční kurz "Královna svého šatníku", díky kterému jsem si dokázala důkladně vytřídit skříň, zbavit se věcí, které jsem neměla 10 let na sobě 🤣a najít se ve svém stylu. Učím se, co jak kombinovat, co ke mně ladí a co vystihuje moji osobnost💕 Když nevím, nechám si poradit. 🤔😁 Nejsme dokonalý a od toho tu jsou lidi, kteří tomu rozumí a rádi pomohou, ať už v módě, stravě, cvičení.... A co víc pro sebe můžeme udělat, než investovat do sebe?😉😁
Lucie Vinklerová
Děkuji za Tvou péči, podporu, krásné natočené zprávy. Neskutečně mě Královna svého šatníku bavila. Natolik, že jsem si členství prodloužila. Jde to i přes FKSP. Pořád pro nás připravuješ novinky, rozšiřuješ videa. Tvůj mindset je poučný i zábavný. Plno jsem se toho naučila, posunula jsi mě. Od 3/4 kalhot k šatům bych to u sebe nazvala. Ráda zůstanu v Tvé energii. Děkuji
Marcela Vlášková