vip dny s helen

KOMPLETNÍ NASTAVENÍ REPREZENTATIVNÍHO ŠATNÍKU 

Denně se obleč do úspěchu!

vip dny s helen

KOMPLETNÍ NASTAVENÍ REPREZENTATIVNÍHO ŠATNÍKU 

Denně se obleč do úspěchu!

ZAŽIJ SE MNOU 2 VÝJIMEČNÉ DNY!

Potřebuješ kompletní změnu svého šatníku? Osobnostně a kariérně jsi jej přerostla?

Nemáš čas a ani se ti nechce svůj šatník řešit?

Zároveň se potřebuješ vhodně oblékat s ohledem na svoji sebeprezentaci - při jednání s klienty, na významných setkáních, na sociálních sítích, při brandovém focení,...

POZNÁVÁŠ SE V TOM?

 • Potřebuješ kompletní změnu celého svého šatníku?
  Denně stojíš před svojí skříní, nosíš stále dokola to samé a nevíš, jak z toho ven.
 • Osobnostně a kariérně jsi přerostla svůj šatník?
  Najednou tvůj šatník nejsi ty.
 • Nevíš, jak jednotlivé kousky oblečení kombinovat.
 • Nebaví tě a ani nemáš čas nad oblečením přemýšlet.
  nebo tě stojí příliš mnoho energie.
 • Řešíš, jak se prezentovat na významných pracovních setkáních?
 • Tvůj šatník neodpovídá tvé osobnosti.
  Zvažuješ, jaké oblečení zvolit s ohledem na sebeprezentaci na sociálních sítích. Chceš dát světu jasně najevo, kdo jsi, kam směřuješ, jakými příležitostmi se obklopuješ, ale tvé outfity tomu neodpovídají.
 • Říkáš si, nový šatník si pořídím, až zhubnu…
 • Nevíš co a jak nakupovat

Chtělo by to pořádný průvan v šatníku!

Můžeš zkusit na všechno přijít sama, ještě nějakou dobu se v tom plácat a nebo to jednou provždy vyřešit během našich společných 2 dní!

Za pouhé dva dny spolu vše nastavíme, ušetříš tak čas i peníze během nakupování. Máme dostatek času, a tak máš jistotu, že stihneme a probereme opravdu vše. 

Budeš připravená na jakoukoli příležitost sebeprezentace.

Jak vip dny probíhají?

 • Nejprve spolu absolvujeme vstupní online konzultaci, během které si společně ujasníme, co je pro tebe prioritou a co právě potřebuješ.
 • Poté přijedu k tobě domů a pustíme se do toho. Čekají nás 2 intenzivní dny společné práce!
 • Během našich dnů ti nastavím šatník s ohledem na moji vlastní 7krokovou metodu sebevědomého stylingu. Nastavím ti styl oblékání s ohledem na tvoji osobnost, projdeme kombinování tvých stávajících i nových kousků oblečení a doplňků, ujasníš si přednosti své postavy a jaké lichotící střihy volit, dokoupíme chybějící kousky oblečení.
 • Vyrazíme na společné nákupy. Doplníme tvůj stávající šatník o kousky, které tě naplno podpoří v sebeprezentaci. Ihned je začneš nosit. Budou kombinovatelné mezi sebou a se stávajícím šatníkem.

Kompletní nastavení šatníku

 • Během dvou dnů si ušetříš čas, starosti a peníze.
 • Ihned budeš vědět, jak se oblékat při jakékoli příležitosti.
 • Naučíš se stylingové triky, díky kterým dosáhneš luxusního vzhledu. Dostaneš se na vyšší vibe. Ano, díky propojení svého vzhledu a mindsetu si zajistíš v životě zajímavé příležitosti k osobnímu a kariérnímu růstu.
 • Přestaneš řešit svůj vzhled - vše budeš mít nastaveno. Ušetříš si tak mnoho času při rozhodování.
 • Nastavím ti kompletní outfity (oblečení, boty, doplňky, stylingové triky s ohledem na postavu) pro: každodenní tvé role (maminka, partnerka, milenka, kamarádka), setkávání s klienty, brandové focení, točení a focení podkladů na sociální sítě.

vip dny s 
natalia gruenwald

jak probíhaly naše vip dny ?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

reference od natalie

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

rozhovor s natalií

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

co se ještě naučíš?

jaké barvy ti sluší a jak je kombinovat

vše o materiálech

jak vytvořit  jednotlivé outfity

jak zdůraznit své přednosti

jak nosit vlastní šatník!

co a jak nakupovat a kombinovat

+ získáš bonusy

 • Basic pro VIP s pracovními listy
  Bonusová členská sekce, kde ti vysvětlím potřebné základy. Dozvíš se vše o materiálech, kombinování jednotlivých kousků i barev. Díky této „přípravce“ pak bude naše další spolupráce rychlejší a efektivnější. Součástí jsou videa a pracovní listy.
 • Online program Styl ambiciózních žen
  Jediný komplexní online program, který potřebuješ pro svou sebehodnotu, šatník a úspěch. I ty můžeš mít šatník, který tě přeladí na vyšší vibrace!
 • Stylistické barevné kolečko
 • Kniha Co si dnes vezmu na sebe od Ines de la Fressange
  Tato příručka, autorky veleúspěšné knihy Se šarmem Pařížanky, obsahuje tipy na nový stylový vzhled pro jakoukoliv situaci. Se základními kousky v šatníku a touto knihou v ruce si už nikdy neřeknete: „Nemám co na sebe."
 • následná online podpora
  Domluvíme si 2,5h. online konzultaci „poté“, během které se můžeš doptat na všechno, co potřebuješ. V kontaktu už ale můžeme zůstat napořád. Kdykoli se mnou budeš potřebovat cokoli probrat, můžeš se na mě obrátit - pošli mi fotky, odkazy či si domluvme call.
 • další informace
  Kromě toho získáš také přehled, co nyní a kam dál můžeš pokračovat. Například se dozvíš informace, jak si vytvořit šatník pro další roční období a co a jak si dále dokupovat.

Seznam se s janou

"Patřím mezi ženy, které z duše nenávidí nakupování, nakupování čehokoliv..."
Jana Maralíková

Proto se za poslední roky v mém šatníku nakupila spousta oblečení, které jsem dostala jako dárky nebo třeba zdědila po ségře, nebo narychlo nakoupila v nějakém nejbližším levném obchodě, hlavně ať se tam příliš nezdržuji... A pomalu se začal rodit problém a to ten, že při pohledu do šatníku jsem si neměla co obléct.

Věcí tam bylo dost, ale nic moc k sobě nepasovalo, v tomhle už se necítím, tohle už má žmolky, k tomu nemám boty, k tomu zase sukni apod. Každé ráno byl pro mě šílený stres vlézt do šatny a zase něco vymýšlet...stejně to skončilo téměř vždy u toho stejného...

Ale protože se samozřejmě ráda líbím a ráda nosí hezké věci, rozhodla jsem se s tím už konečně něco dělat. A tak se na mé nástěnce snů objevila Helča. Respektive, nebyla tam přímo Helenka, ale stylistka, která mi ve všem poradí a hlavně, která se mnou půjde i na nákupy...protože...no prostě nákupy neeeee.

No a Hela najednou na mě vykoukla někde v online prostoru a já tušila, že tohle bude pro mě ta pravá a taky že jo, profesionálka každým coulem, ale přitom kamarádská, vtipná a hlavně praktická. Takže z šatníku jsme vyházely všechno, v čem jsem stejně příliš nechodila, zbylo mi tam pár kousků, něco jsme dokoupily a světe div se, když teď kouknu do šatníku, vím přesně, co k jaké věci mohu nakombinovat a nemusím tam trávit věčnost.

A o to mi přesně šlo a to jsem přesně dostala. Velmi oceňuji také nákupní seznam, protože tak přesně vím, co mi chybí a po čem koukat.

Za mě skvělá investice, které nelituji a z které pořád čerpám a ještě čerpat budu."

co říkají ženy,
které vip dny prošly?

klára stará

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Osobní třídění byla neskutečná jízda! Připadám si jako nový člověk. I když jsem nezhubla ani kilo, tak mi lidé kolem mě začali říkat, že jsem určitě zhubla. Přitom jsem jen změnila šatník!"

vlaďka rášová

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Všem Helenku moc doporučuji. Osobní třídění bylo úžasné. Strávili jsme spolu spoustu času,prošly jsme celý šatník, přes kabelky, pásky, boty, barvy, outfity..."

kateřina šimková

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"I když jsem měla svůj obchod a vystudovala jsem oděvní, teď jsem se zasekla a nevěděla jsem, jak poskládat šatník, aby mě nebrzdil v rozletu... Chtěla jsem pro sebe to nejlepší a to Helenka a její služby určitě jsou!"

petra johansson

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"VIP den s Helčou mohu jedině doporučit. Provětrala mou přeplněnou skříň. A z uťáplé chudinky - protože jsem kvůli nemoci velmi přibrala a neuměla jsem se s tím vyrovnat a schovávala jsem se do mikin, hrbila jsem se- je díky ní ze mě kočka a dáma! Když teď otevřu skříň a šáhnu po čemkoli, tak vím co s tím!"

kdo jsem ?

jmenuji se helena procházková

Zvyšuji podnikatelkám a ambiciózním ženám sebevědomí díky změnám v jejich šatníku a stylu oblékání. Od roku 2014 jsem certifikovaná osobní stylistka. Dej mi 1 den, a změním tvůj přístup k oblékání. Ukážu ti, jak nosit vlastní šatník tak, aby byl v souladu s tvým stylem a lichotil tvé postavě.

Vytvořila jsem vlastní 7krokovou metodu sebevědomého stylingu.  V ní se zaměřujeme na tyto oblasti a témata: tvůj jedinečný a osobitý styl, kombinování, základy jedinečného šatníku, barvy a barevná typologie, materiály, lichotící střihy, mindset a psychologie oblékání.

Chci, abys věděla, že jsem tady pro tebe a rozumím ti. Společné třídění je velmi intenzivní a kompletně se ti díky němu promění vnímání tvého šatníku i sebe sama. Během našeho společného dne si ženy rovnou oblečení zkoušejí, kombinují a učí se vše na svém vlastním šatníku uvést hned do praxe. Vytvoříme spolu konkrétní outfity, které si můžeš nafotit, abys později hned věděla, po čem sáhnout.

cena vip dny s helen

osobní třídění a společné nákupy

 • Vstupní online konzultace
 • Přijedu či doletím za tebou kamkoli
 • Efektivní třídění šatníku
 • Nákupy a následné kombinování
  Původních i nově nakoupených.
 • Příprava kompletních outfitů pro jakoukoli příležitost
  významné události a setkání, setkání s klienty, brandové focení, prezentace na sociálních sítích, denní role (maminka, partnerka, kamarádka), ...
 • Kombinování celých outfitů
  sestavení ucelých outfitů - oblečení, doplňky, boty, kabelka,...
 • Podklady a skripta
 • Stylingové triky jak na "luxusní" vzhled
 • Naučíš se vše o barvách, materiálech a konkrétních outfitech
 • BONUS 1: Basic pro VIP s pracovními listy a videii
  V hodnotě 5000 Kč.
 • BONUS 2: Online program Styl ambiciózních žen
  V hodnotě 5500 Kč
 • Kniha Co si dnes vezmu na sebe
 • Barevné stylistické kolečko
 • Dodatečná online konzultace
  V celkové délce 2,5 h. V hodnotě 7500 Kč.
 • Online podpora
  Kdykoli se mnou budeš potřebovat cokoli probrat, můžeš se na mě obrátit - pošli mi fotky, odkazy či si domluvme call.
 • Další informace pro tebe a tvůj šatník

35 500 Kč

Platba probíhá formou zálohy ve výši 15500 Kč.
Na místě či na fakturu poté zaplatíš zbylou částku. Je možné si domluvit také platbu na splátky.

reference

Dnes jsem si užila neskutečně nabitý den a nemůžu uvěřit tomu, kolik jsem toho zjistila nejen o svém šatníku, ale i o sobě 😍. Moc doporučuju, tohle potřebuje každá z nás ve chvíli, kdy chce růst a zářit 👸💃.
Polina Ševčíková
Helen je nápaditá, ukázala mi vše na mém šatníku a naučila mě jej nosit. Ukázala mi lichotící střihy, dostala jsem barevné podklady na základě mé pletí a osobnosti. Moc se mi líbí její proklientský nesoudící přístup. Je skvělá v tom, že učí, jak nepropadat krátkodobým trendům a slevám. Těším se ještě na naší „konzultaci po čase“, doptám se na co budu potřebovat až si to vše sedne.
Hana Adamíková
Moje milá Helenko, musím ti dát velkou pochvalu ode mě i od mojí sestry. Musím říct, že jsem začala více přemýšlet nad tím oblečením. Hodně si objednávám teď z internetu, ale fakt dlouze přemýšlím, jestli ten střih je vhodný, pořád mám v mysli tvoje slova prsa, zadek, nohy a tím se řídím při každém nákupu. Můj šatník se mi začíná hodně líbit a už nemám problém u skříně, nestojím tam dlouho a nepremyslim dlouho co si vezmu na sebe. Sama se cítím jak žena, začala jsem se víc malovat a celkově se cítím hezky. A za to ti moc moc děkuji, protože to je tvoje velká zásluha. Jen jsem k tomu musela dojít.
Darina Urbánková
Moc moc moc ti děkuji. A normálně si představ, že se cítím, jak kdybych zhubla 5 kilo - co 5! 10 kilo! Hele, normálně já chodím v těch věcech a mám pocit, že to jsou přesně ty věci, co mi sedí. Cítím se úplně nad věcí, zvedlo se mi sebevědomí. To nejen že si vyhážu šatník, ale najednou vím přesně, co si mám oblíct - i v tom obchodě. Cítím se úplně jak hvězda. To je neskutečný! Vidíš to, jak je tvoje práce nádherná? Děkuji.
Lucie Janíková

Představ si
svou novou realitu po vip dnech:

 • Tvůj vzhled a oblékání tě už nebrzdí, a tak svou pozornost směřuješ jinam: na úspěch v osobním i profesním životě.
 • Tvé oblečení tě podrží v nejrůznějších situacích i ve všech tvých rolích.
 • Máš větší sebevědomí a otevíráš se novým příležitostem.
 • Máš jistotu v kombinování oblečení, bot i doplňků.
 • V obchodech jdeš na jistotu a šetříš tak čas i peníze, protože nic nekupuješ zbytečně a všechno unosíš.
 • Tím, jak zlepšuješ svůj vztah k sobě samé, ovlivňuješ také svůj vztah s partnerem/partnerkou
 • Jsi lepším vzorem pro své děti (dcera bude kopírovat tvoje chování a syn tě vnímá jako vzor své budoucí ženy).

Těším se, jak během společných 2 dní vše nastavíme!

Jednou provždy změníš svůj šatník a přístup k oblékání. Osobní setkání je něco, co nikdy nenahradí žádný online kurz. Budu u tebe doma a hned uvidíš výsledky!